Víg129 koncert
Víg129 avagy a Popfesztiváltól a Pinokkióig
Víg129 avagy a Popfesztiváltól a Pinokkióig
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. május 1. csütörtök, 19:00
A színházi világnapot egy fergeteges koncerttel ünnepeljük a Vígszínház társulatával, válogatott dalokkal, slágerekkel, a színház elmúlt ötven évének zenés előadásaiból. Presser Gábor, Szörényi Levente, Másik János, Dés László és Kovács Adrián korszakos vígszínházi műveiből.
A Popfesztivál, a Harmincéves vagyok, a Jó estét nyár, jó estét szerelem, a Szent István körút 14., a Kőműves Kelemen, A sanda bohóc, A padlás, az Ahogy tesszük, A dzsungel könyve, A Pál utcai fiúk, A nagy Gatsby, a Szerelmek városa és a Pinokkió dalai hangzanak el majd a Vígszínház színpadán, az eredeti szereplők előadásában, nagyzenekari kísérettel, Kovács Adrián és Mester Dávid vezényletével. A koncertet színháztörténeti írások, irodalmi részletek színesítik majd, színészeink előadásában.
Közreműködő színművészek: Csapó Attila, Dino Benjamin, Fesztbaum Béla, Gyöngyösi Zoltán, Halász Judit, Hegyi Barbara, Igó Éva, Lukács Sándor, Kern András, Kovács Patrícia, Majsai-Nyilas Tünde, Márkus Luca, Medveczky Balázs, Méhes László, Nagy-Kálózy Eszter, Orosz Ákos, Ötvös András, Petrik Andrea, Radnay Csilla, Rudolf Péter, Seress Zoltán, Szántó Balázs, Szilágyi Csenge, Varga-Járó Sára, ifj. Vidnyánszky Attila, Waskovics Andrea, Wunderlich József
Rendezőasszisztens: Szládek Kata
Zenei asszisztens: Gellért-Robinik Péter
Karmesterek: Kovács Adrián és Mester Dávid
Rendező: Hegedűs D. Géza
Az Apostol együttes több mint öt évtizede áll a magyar zenei élet legmeghatározóbb előadói között. Dalai – mint a “Nem tudok élni nélküled”, “Okosabban kéne élni”, “Eladó, kiadó most a szívem” – generációk kedvenceivé váltak, és ma is ugyanazzal az érzelemmel, erővel és időtlenséggel szólnak, mint régen.
Egy letűnt korszak lenyomata, amely ma is érvényes tükröt tart elénk: hőseink áldozatok, megváltást keresők, megbocsátásra képtelen tévelygők, szerelemre vágyók, összeesküvők és megalkuvók. De mindegyikükben ott él a remény a szellem és lélek felemelkedésében.
A londoni utcák nyomorában élő koldusfiú és a paloták aranyfényében nevelkedő trónörökös egy napon egymás tükörképére ismer – és helyet cserélnek.
A nyughatatlan hódító, a szabad életű sevillai nemes története számtalan szerzőt inspirált már. Aleksandar Popovski mostani rendezése A Mester és…
Pogány Induló hatalmas koncerttel tér vissza az MVM Dome-ba! Pályatársaival az egyik legütősebb bulit ígéri a rajongóknak.
Megható, humoros és inspiráló igaz történet barátságról, összetartásról, és arról, hogy néha a legmerészebb ötletek hoznak valódi változást.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!