Indul a bakterház
Rideg Sándor legendás regényének színpadi változatában együtt nevethetünk Bendegúz csínytevésein, végigkísérhetjük, ahogyan borsot tör a bakterház lakóinak orra alá.
Rideg Sándor legendás regényének színpadi változatában együtt nevethetünk Bendegúz csínytevésein, végigkísérhetjük, ahogyan borsot tör a bakterház lakóinak orra alá.
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2010. december 28. kedd, 19:00
"Tudom én jól, az a baja a világnak, hogy nem tehénpásztorok kormányozzák. Ha én valamikor miniszter leszek, mindent a visszájára fordítok. A csősztől elveszem a bunkósbotot. A pofonokat végképp eltiltom. Aki vét a törvény ellen, felpofoztatom a bakterrel. Az ország vászontarisznyájára lakatot tetetek, nehogy kilopják belőle a pénzt. Ha én leszek a fő, nem lesz panasza a szegény embernek, mert még a Bundás kutyának is akkora pampuskát juttatok, mint a két öklöm. Törvénybe iktatom, hogy palacsintán köll élni a tehénpásztornak."
Richard Wagner PARSIFAL Színpadszentelő ünnepi játék három felvonásban, német nyelven, magyar, angol és német felirattal
A Rajna kincse bevezetés a történetfolyamatba, az alapkonfliktus megjelenítése. Megtapasztaljuk az ősállapot békéjét, és szemünk előtt követik el az ősbűnt, mely elindítja a pusztuláshoz vezető eseményláncolatot.
25 Year Anniversary tour//special guest: Bridge To Solace
2026. június 14-én igazi metalcore-bomba készül a Dürer Kert színpadára: 25…
10 év után Leonidas Kavakos világhírű hegedűművész Budapestre érkezik! Műsoron Mozart, Schubert, Stravinsky művei. Négy ikonikus szerző és két zseniális…
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!