Rúzsa Magdi koncert
Rúzsa Magdi 2025. augusztus 30-án ismét a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán!
Rúzsa Magdi 2025. augusztus 30-án ismét a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 30. August 2025 20:00
Rúzsa Magdi
2025. augusztus 30. (szombat), 20.00 – Tokaj Fesztiválkatlan
Rúzsa Magdi 2025. augusztus 30-án ismét a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán!
Prima Primissima-, Máté Péter-, Artisjus-, háromszoros Fonogram- és négyszeres Petőfi Zenei Díjas énekesnő. Pályája 2006 óta töretlenül ível felfelé. Többszörös arany és platina lemezes, valamint díjak és elismerések tulajdonosa.
2013-ban az Egyszer, a Szerelem, 2014-ben a Nélküled, és az Ég és föld, 2015-ben az Április és a Tejút, 2016-ban az Érj hozzám és a Jel, 2017-ben az Éden, és a Mosd fehérre, 2018-ban a Légzés, és az Aduász, 2019-ben a Mona Lisa, és a Hazatalálsz, 2020-ban a Lesz, ahogy lesz, és az 1 x fent 1 x lent, 2021-ben a Szembeszél, a Karma, és a Domine, 2022-ben a Papírsárkány, 2023-ban az Elmegyek és a Rosszlány 2024-ben a Fák alatt című dalai nagy slágerek lettek, s ez tovább növelte, erősítette az énekesnő népszerűségét.
Rúzsa Magdi 2024-ben is a rádiókban a legtöbbször játszott hazai zenei előadó lett, 2025 februárjában pedig hatodszor adott dupla telt házas koncertet a Budapest Arénában.
Augusztus 30-án este a nagy slágerek mellett felcsendülnek új dalok is, Rúzsa Magdi koncertje a nyár és a Fesztiválkatlan idei szezonjának nagyszabású záróeseménye lesz!
Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Hogyan születik meg a káoszból a világ? Miképp lehet zenével elmesélni, ahogy létrejön a fény? Mi történik a kottában, amikor megérkeznek a madarak, vagy felzúg a tenger? Haydn A teremtés című műve tele van hasonló zenei trükkökkel, amelyekből Fischer Ádám a hagyományos újévi délutáni, kifejezetten iskolásoknak szóló koncerten válogat.
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra…
„A vér nem vált vízzé” - Hooligans 30 éves jubileumi koncert
A zenekar neve az elmúlt három évtizedben összefort…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.