Impressziók - Évadzáró gálaműsor / Angyalföldi Vadrózsa és Vadvirág Táncegyüttes
Az Angyalföldi Vadrózsa és Vadvirág Táncegyüttesek 2017/2018-as évadban készült koreográfiáinak bemutatója.
több...
Az Angyalföldi Vadrózsa és Vadvirág Táncegyüttesek 2017/2018-as évadban készült koreográfiáinak bemutatója.
több...
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2018. június 7. csütörtök, 19:00
Az Angyalföldi Vadrózsa és Vadvirág Táncegyüttes idén januárban nagyszabású gálaműsorral ünnepelte fennállásának 25. évfordulóját.
A jubileumi gálaműsor mellett felnőtt csoportunk ebben az évadban mutatta be FÉNY című önálló műsorát, melynek koreográfiáiból most is ízelítőt adunk. Utánpótlás csoportjaink is komoly munkát végeztek, országos és regionális versenyeken eredményesen szerepeltek. Több mint 150 gyermek lép színpadra a Vadvirág, Kis Vadvirág, Mini Vadvirág, Iciri-Piciri Vadvirág és Rózsabimbó csoportjainkban, részben már bemutatott, részben eddig csak szakmai versenyeken látható koreográfiákkal.
Meglepetés képpen bemutatásra kerül két táncszínházi produkció is: Művészeti vezetőink 2018-as Zalai Kamaratáncfesztiválon 1. fokozatú koreográfusi nívódíjjal jutalmazott alkotása, a Lélekvesztő, valamint Györgyfalvay Katalin tánctörténeti jelentőségű Bújocska című műve.
Szervező: Angyalföldi Vadrózsa és Vadvirág Táncegyesület
Művészeti vezetők: Fundák-Kaszai Lili és Fundák Kristóf
Muzsikál: a Zagyva Banda
Fotó: Gorácz József
A megvásárolt jegyeket kérjük kinyomtatva hozzák magukkal!
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
A hatalmas sikerű dán film alapján készült színdarab nagy beleérzéssel és humorral szembesít bennünket azzal, milyen eufóriával és milyen fájdalmakkal jár, ha az ember megpróbálja elengedni a kontrollt.
Quimby - A TEREPASZTAL LOVAGJAI - 35 év szélmalomharc - 2026. március 28-án a Quimby az MVM Dome-ban újra felrajzolja…
2026. április 18-án Budapesten az MVM Dome ad otthont annak a kivételes zenei eseménynek, amelyen Plácido Domingo, HAUSER és Dimash…
Újévi koncert a Vígszínházban Egy varázslatos este, ahol a zene a téli ünnepek minden színét megidézi. Vendég: Kökény Attila
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!