Program


Banyamosoda
4

Banyamosoda

Gyermekszínházi előadás

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2026. március 22. vasárnap, 10:30

Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy feketelelkű boszorkány, továbbá egy királylány, egy királyfi, meg egy kicsit se hétköznapi szerkezet, a Pucerátor 2000 (legújabb modell). Ez a kicsit se hétköznapi szerkezet arra is képes, hogy a gonosz szerzetek fekete lelkét tisztára mossa. Például a boszorkányokét! Persze, ez nem megy olyan könnyen… Kell hozzá ez is, az is – a mélyen tisztelt publikum, vagyis a tisztalelkű gyerekek segítsége többek között. Hogy aztán sikerül-e a feketelelkű boszorkány lelkét fehérre mosni – no, ezt csak az tudja meg aki megnézi az előadást!
Az előadás vásári komédiai elemeket és tárgyanimációt egyaránt használó interaktív gyerekelőadás dalokkal és élő hangszeres játékkal.
 
A program hossza: 45 perc
 
Korosztály: 5-8 év
 
SZEREPLŐK:
Banya és Mosónő: Feuer Yvette
Királyfi és Mosófiú: Somhegyi György
Királylány és Mosólány: Manyasz Erika
 
ALKOTÓK:
Rendezte és a szöveget írta: Markó Róbert
Dramaturg: Selmeczi Bea
Díszlet és bábtechnika: Horváth Márk
Jelmez: Michac Gábor
Zene: Gryllus Samu
Korrepetitor: Jobbágy Kata
 
A Láthatáron csoport előadása.
 
Jegyár: 2500 Ft

Ajánlatunk


Ez a Carmen szenvedélyről, szabadságról és végzetről mesél – egyszerre modern és hagyománytisztelő, látványos és provokatív, mélyen emberi és elementáris erejű. A Szegedi Szabadtéri Játékok közönségét idén nyáron egy felejthetetlen operaélmény várja. Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy az előadás erős hanghatásokat alkalmaz!

Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Mohács – Világok harca magyar dokumentumfilm, 80 perc, 2026 magyar nyelven

Kövess minket!


További ajánlataink


Bécsi klasszika és romantika világhírű előadókkal: ez a Nemzeti Filharmonikusok Ferencsik bérletének kínálata a 2026/2027-es évadban. Szeretettel várjuk hangversenyeinken!

Hirdetés

Hogyan legyünk NER-feleség? (How to be a NER Wife) Szép

Vörös Neon Bár & Varieté

Bárkiből lehet sikeres nő. Csak dolgozni kell érte. De hogy pontosan mi is ez a munka — kiderül ezen az…

A 2026-os Múzeumok Éjszakáján a budapesti Néprajzi Múzeum egyszerre változik koncerthelyszínné, táncházzá, alkotóműhellyé és világkörüli kulturális kalandtúrává. A programok a…

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!