A világ utánunk
Labidi egy mai fiatal felnőtt: apróbb melókból és alkalmi munkából él egy apró lakásban a szobatársával miközben írói karrierjéről álmodozik. Amikor azonban megismeri Elisát, kénytelen újragondolni életmódját.
Labidi egy mai fiatal felnőtt: apróbb melókból és alkalmi munkából él egy apró lakásban a szobatársával miközben írói karrierjéről álmodozik. Amikor azonban megismeri Elisát, kénytelen újragondolni életmódját.
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2023. február 16. csütörtök, 18:30
A világ utánunk | Dráma, romantika, 2021, 85'. | R: Louda Ben Salah-Cazanas | Sz : Aurélien Gabrielli, Louise Chevillotte, Saadia Bentaïeb | Francia nyelven, magyar felirattal
Labidi egy mai fiatal felnőtt: apróbb melókból és alkalmi munkából él egy apró lakásban a szobatársával miközben írói karrierjéről álmodozik. Amikor azonban megismeri Elisát, kénytelen újragondolni életmódját.
Le monde Après Nous| Drame, Romance, 2021, 85’ | R : Louda Ben Salah-Cazanas | Avec Aurélien Gabrielli, Louise Chevillotte, Saadia Bentaïeb | Français, sous-titres hongrois
Labidi est un jeune écrivain fauché. Entre petites magouilles et jobs d’appoint, il essaie de concilier ses rêves d’écriture, un amour naissant et un train de vie au-dessus de ses moyens.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
Dumaszínház est
Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.
Molnár Ferenc világhírű regénye alapmű az emberi társadalom természetéről, a hősiesség, az árulás, az esendőség és a hazaszeretet fogalmáról.
Az "antológia" című évzáró koncerten életművét foglalja csokorba a formáció, amelynek sokszínűségét a zenei szcéna legkülönbözőbb ágai felől érkező vendégművészek…
musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!