A köznapiról és a látomásról
Nem tudós könyv ez, csak olyan, amilyet az elemiben tanítanak
Nem tudós könyv ez, csak olyan, amilyet az elemiben tanítanak
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2017. november 5. vasárnap, 18:00
- színházi est egy szereplőre és egy hegedűsre
Szereplő: Benkő Nóra színművész
Hegedűn közreműködik: Baranyi Zoltán
Zeneszerző: Balázs Barnabás
Forgatókönyviró-rendező: Halmy György
„Nem tudós könyv ez, csak olyan, amilyet az elemiben tanítanak. Aki írta, nem ismeri a feltétlen igazságot és nem röstelli, hogy téved a részletekben. Mert ember. Olyasféle lesz hát ez a könyv, mint a régi füves könyvek, melyek egyszerű példákkal akartak felelni a kérdésekre, mit is kell tenni, ha valakinek a szíve fáj, vagy elhagyta az Isten.
S aki jobban tudja, mondja jobban!” Márai Sándor
Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.
A produkciók koncepciója kiforrott - ám a Ring az elmúlt években a konstans elképzelés keretein belül megfiatalodott, részleteiben újjászületett. Állandó a műveket vezénylő Fischer Ádám humanizmussal párosuló maximalista munkamódszere is, de éppen a rá jellemző igényesség az, mely minden évben új részleteket segít felszínre a mű kimeríthetetlen gazdagságából.
A legismertebb Neoton slágerek válogatásával várunk mindenkit évzáró előadásunkra.
A Müpa fesztiváljának látogatói pedig éppen 20 éve élvezhetik a hazai Wagner-fieszta semmihez sem fogható hangulatát.
A Szolnoki Szimfonikusok nagyszabású koncertje a legendás Queen előtt tiszteleg, a történelmi Queen 1986-os budapesti koncertje 40. évfordulója alkalmából.
Az Oltári srácok az Arénában 2026 június 27-én nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!