XTeljes napfogyatkozás
A darab története (akár mozifilmről is ismerős lehet) a francia szimbolizmus két nagy alakja, Arthur Rimbaud és Paul Verlaine kapcsolatának metszete.
A darab története (akár mozifilmről is ismerős lehet) a francia szimbolizmus két nagy alakja, Arthur Rimbaud és Paul Verlaine kapcsolatának metszete.
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2015. december 8. kedd, 19:00
„- Olyan boldogok lehetnénk mi ketten, ez a legkönnyebb dolog a világon, hát miért nem az? - Nekünk ez sose jött össze, és nem is fog, egyikünknek se.”
Hogy ez a párbeszéd egy férfi és egy nõ, vagy éppen két férfi között zajlik le, olyan mindegy. Hogy ez Verlaine és Rimbaud között hangzott-e el, olyan mindegy.
Emberek: éreznek, szeretnek hazudnak, becsapnak, szenvednek. Mint mi mindannyian.
Jegyár: 2000 Ft.
Az előadást 16 éven felülieknek ajánljuk!
A családoknak szól Paár Julcsi magával ragadó, nép- és világzenei elemekből szövetelt, táncos, mesés kavalkádja. Impulzív, korosztályokon átívelő mesevilágba varázsolják át a nézőt a virtuóz zenészek, dinamikus és humoros táncszínházi elemek, lendületes sodrású játék.
Ezt a darabot irodalmunk tényleges szereplői és azok sorsa ihlették. A részleteket azonban sokhelyütt a szerzők és a műfaj igényei alakították.
A diszkókorszak legnagyobb slágerei Détár Enikő, Fésűs Nelly és Ladinek Judit – azaz a Dívák – különleges előadásában.
Az Országos Táncháztalálkozó és Népművészeti Vásár immár 45. alkalommal kerül megrendezésre. Egy fesztivál, ahol a magyar népzene és néptánc nem…
Világhírű bűvészek és az ország legjobb illuzionistái együtt, egy vadonatúj műsorban!
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!