Program


Vértestvérek

Vértestvérek

A londoni premier évében, 1983-ban elnyerte a legjobb új musicalnek járó Laurence Olivier-díjat. Ezzel vette kezdetét a darab 24 évig tartó töretlen sikere: a Vértestvérek a West End történetének harmadik leghosszabb ideig futó musicalje. A neves brit szerző, Willy Russell zenés művét a József Attila Színház Nagyszínpadán láthatja a közönség, Lengyel Ferenc rendezésében.

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2024. május 10. péntek, 19:00

Willy Russell: Vértestvérek

Fordította: Békés Pál
Dalszövegek: Fodor Ákos
Színpadra alkalmazta: Böhm György

A londoni premier évében, 1983-ban elnyerte a legjobb új musicalnek járó Laurence Olivier-díjat. Ezzel vette kezdetét a darab 24 évig tartó töretlen sikere: a Vértestvérek a West End történetének harmadik leghosszabb ideig futó musicalje. A neves brit szerző, Willy Russell zenés művét a József Attila Színház Nagyszínpadán láthatja a közönség, Lengyel Ferenc rendezésében.

Szereposztás
Anya.............................. Pikali Gerda Jászai Mari-díjas
Narrátor......................... Chajnóczki Balázs
Mrs. Lyons..................... Szabó Emília
Mr. Lyons....................... Blazsovszky Ákos
Mickey........................... Fekete Gábor
Eddie............................. Lukács Dániel
Sammy.......................... Horváth Sebestyén Sándor
Linda............................. Horváth Csenge
Testvérek, barátok: Kékesi Diána, Kucskár Kamilla e.h., Veres Dóra, Vianello Julia,
          Czakó Gábor, Horváth Ádám, Horváth Barnabás e.h., Jakab Roland

Zenekar
Seres Tamás (hegedű), Dávid József/Németh Attila (klarinét/szaxofon),
Sonkovits Lóránd/Tulkán Péter (trombita), Antoni Arnold (gitár),
Kőszegi Péter/Pál Gábor (basszusgitár), Irmalós Gábor (ütő)

Alkotók
Díszlettervező: Ábrahám Péter
Jelmeztervező: Lengyel-Szabó Zita, Lengyel Adél
Zenei vezető, karmester: Kéménczy Antal
Karmester: Furák Péter
Koreográfus: Gyulai Júlia
Koreográfus asszisztens: Horváth Ádám
Dramaturg: Szokolai Brigitta
Súgó: Törőcsik Eszter
Ügyelő: Stefán Gábor
Rendezőasszisztens: Jámpa Krisztina
RENDEZŐ: Lengyel Ferenc, Jászai Mari-díjas

Az előadás a Hofra Színházi és Irodalmi Ügynökség, valamint a PROSCENIUM Szerzői Ügynökség engedélyével jött létre.
Bemutató: 2023. szeptember 30.

Ajánlatunk


A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!

Korszakzáró koncert a legendás alkotóval és felejthetetlen dalokkal.

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

Kövess minket!


További ajánlataink


DOMINGO-HAUSER-DIMASH

MVM Dome

2026. április 18-án Budapesten az MVM Dome ad otthont annak a kivételes zenei eseménynek, amelyen Plácido Domingo, HAUSER és Dimash…

REBECCA Szép

Erkel Színház

Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!