Programm


Verdi est

Verdi est

Absolvox stúdió hallgatóinak koncertje

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: 2023. Oktober 8. Sonntag, 17:00

VERDI EST

A Benczúr Ház Rendezvényközpont kulturális profiljának meghatározó eleme a komolyzene, így örömmel fogadtuk Misura Zsuzsa Liszt Ferenc-díjas operaénekes, Érdemes Művész, az Operaház örökös tagjának megkeresését, amikor tanítványainak kívánt szervezni egy Verdi estet. A program október 8-án 17 órától valósul meg, s a 19. századi opera vezéralakjának, az olasz zene világviszonylatbanegyik leghíresebb képviselőjének műveiből csendülnek fel áriák szólóban és duettben egyaránt, elismert művészek és növendékek előadásában. A közönség részleteket hallhat - többek között - az Othello, az Álarcosbál, az Aida vagy a Machbeth című operákból. A fellépők között találunk egy „kakukktojást is”. Zséda kivételesen nem a jól ismert dalait énekli, hanem Misura Zsuzsa tanítványaként operaáriát ad elő majd a koncerten.

Fellépnek:
Rálik Szilvia, Liszt Ferenc-díjas magyar operaénekes, érdemes művész
Zséda - Zsédenyi Adrienn, többszörös Fonogram- és EMeRTon-díjas magyar énekesnő
Magyari Eszter operaénekes
Gaál-Wéber Ildikó operaénekes
Polyák Valéria operaénekes
Máriássy Lilla
Szántó Katalin fuvolaművész

Zongorán kísér: Bizják Dóra, zongoraművész

A koncert időtartama 2*50 perc egy szünettel

Unser Angebot


Az est emlékezetes élményt ígérő találkozás a bachi életmű egyik legnevezetesebb műcsoportjával és megismerkedés a japán historikus mozgalom élenjáró együttesével.

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.

Follow us!


Angebote


Elindult a jegyek értékesítése a Müpa 2026 második félévének új programjaira

Milyenek a Magyarok? Szép

Budafoki Dohnányi Zenekar - Zeneakadémia, Nagyterem

Hogy milyenek a magyarok? A választ egy fergeteges koncerten adja meg a Budafoki Dohnányi Zenekar! Brahms, Liszt, Csajkovszkij, Mancusi és…

Ad
Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!