Váczi Eszter & Quartet
Váczi Eszter és a Quartet szerzeményeinek egyedi hangulatát a jazz, a pop és a sanzon különös egyvelege adja, magyar nyelvű, filmszerű dalszövegekkel társulva.
Váczi Eszter és a Quartet szerzeményeinek egyedi hangulatát a jazz, a pop és a sanzon különös egyvelege adja, magyar nyelvű, filmszerű dalszövegekkel társulva.
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2022. július 16. szombat, 20:00
Az énekesnő 2014-ben Artisjus díjat kapott mint az év könnyűzenei dalszövegírója. A zenekar első két lemeze platina-, illetve aranylemez lett jazz kategóriában, három albumukat pedig Fonogram-díjra jelölték a legjobb hazai jazzalbumok között. Mindezek szakmai elismerések, de még fontosabb, hogy az együttes által megalkotott stílus olyan hallgatóságot fogott meg, akik már nemcsak a bravúros szólókat akarják hallani a koncertek alkalmával, hanem részeseivé is szeretnének válni azoknak a történeteknek, amelyeket Váczi Eszter szövegei teremtenek a színpadon, tökéletes összhangban a zenekar játékával. A Quartet játéka mindazonáltal nem nélkülözi a virtuozitást – a jazzrajongók legnagyobb örömére. A fizikai lemezkiadás hanyatlása a Quartet számára is dilemmát jelent: el kellett gondolkodniuk arról, vajon milyen fórumokon és lépésekben engedjék útjára legújabb szerzeményeiket. A 2022-es év elején a zenekar négy új dallal jött ki, amelyekkel márciusban nagyobb, színházi koncert keretein belül debütáltak. Július 16-án egy hasonlóképpen hangulatos estének ad otthont az Opus Jazz Club, ahol a 2009 óta fennálló formáció visszatérő fellépőnek számít.
Közreműködik:
Váczi Eszter - ének
Gátos Iván - fender rhodes, szintetizátor, zongora
Schneider Zoltán - gitár
Gátos Bálint - basszusgitár
Kovács Zsolt - dob
Az asztalfoglalás a jegyvásárlás során automatikusan megtörténik.
Vacsoravendégeinknek 19 órai érkezést javaslunk.
Az asztalfoglalásokat legkésőbb 20 óráig tudjuk fenntartani!
musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc
2021. augusztus 20-án nyílt meg az érdeklődők előtt a Budavári Palotában újjászületett Szent István-terem. Az államalapító Szent István királyunkról elnevezett helyiség a Budavári Palota a századforduló magyar iparművészetének csúcsteljesítménye volt. Az 1900-as párizsi világkiállításon nagydíjat nyert terem Hauszmann Alajos tervei alapján készült el, kialakításában a kor legjobb magyar művészei és iparosai vettek részt.
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
Nemzetközi sztárművészek, kivételes koncertélmények és páratlan fesztiválhangulat várja a látogatókat a Kaposfesten, Magyarország egyik legelismertebb klasszikus zenei fesztiválján, 2026. augusztus…
Szinetár Dóra életének fordulópontjai színpadon és azon túl: emlékek, kulisszatitkok, humor és megható emberi történetek egy estén.
Best of Mozart Don Giovanni & Figaro & Così
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!