Tompos Kátya - Holdjárat
Tompos Kátya – Holdjárat
Tompos Kátya – Holdjárat
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2019. September 13. Freitag, 19:00
Holdjárat címmel jelent meg Tompos Kátya második szóló albuma 2017 szeptemberében. Az új lemezre tíz vadonatúj dal került. Szövegüket szinte kivétel nélkül Tompos Kátya írta. A bensőséges, helyenként elgondolkodtató, helyenként vicces, de a lelke mélyéből fakadó történeteket mind-mind az élet ihlette. Valamennyi vers egy darab a színésznő lelkéből, ablak a világra. A Holdjárat koncert műsorában az új album dalai mellett természetesen a régi kedvencek is helyet kapnak.
Közreműködnek:
Hrutka Róbert – gitár, Kalmus Felicián – cselló
Fotó: Kleb Attila
Rényi Ádám keserédes, abszurd és meglepő történeteinek hőseit és antihőseit négy színész kelti életre egy sokszínű, sokhangulatú, nevetésben és könnyekben is gazdag, különleges előadásban.
Mi történik, ha a Queen dalai a jazz nyelvén szólalnak meg? Erre a kérdésre ad választ a Budapest Jazz Orchestra…
A Szolnoki Szimfonikusok nagyszabású koncertje a legendás Queen előtt tiszteleg, a történelmi Queen 1986-os budapesti koncertje 40. évfordulója alkalmából.
Humorral, fordulatokkal és váratlan csavarokkal teli történetük magával ragadó zenét, táncot és sziporkázó párbeszédeket kínál. Készüljön fel egy varázslatos estére..
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!