Szabó Magda: Abigél
FŐBB SZEREPEKBEN: Kuncz Feri: Sándor Péter, Horn Mici: Varga Izabella, Kőnig: Hujber Ferenc, Vitay Tábornok: Szőke Zoltán, Vitay Georgina: Pásztor Virág
több...
FŐBB SZEREPEKBEN: Kuncz Feri: Sándor Péter, Horn Mici: Varga Izabella, Kőnig: Hujber Ferenc, Vitay Tábornok: Szőke Zoltán, Vitay Georgina: Pásztor Virág
több...
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. május 30. péntek, 19:00
Szabó Magda Abigél című műve megjelenése óta kiapadhatatlanul az érdeklődés középpontjában áll, legyen szó a sokadik kiadását megélő regényről, az abból készült-, évről-évre ismét levetített tv-filmsorozatról, vagy akár a mű musical változatáról. Az írónő örökzöld története mára már kulturális identitásunk részét képező alkotás, amely minden generáció számára a mai napig meghatározó érvényű
jelentőséggel bír.
Szövegkönyv: Bánfalvy Ági, Barnóczky Ákos, Horváth Csaba, Oliver W. Horwath
Rendező: Horváth Csaba
Producer: Bánfalvy Ági, HCS
Vitay Georgina: Pásztor Virág
Vitay tábornok: Szőke Zoltán
Kuncz Feri: Sándor Péter
Kőnig: Hujber Ferenc
Zsuzsanna: Bugár Anna, Kondákor Zsófi
Horn Mici: Varga Izabella, Kondákor Zsófi
Torma Gedeon: Dóczy Péter/Harmath Imre
Kalmár: Gombás Ádám
Torma Piroska: Kóródi Dorina
Kiss Mari: György Orsolya
Szabó: Garaj Bernadett
Murai: Stelczer Tímea
Bánki: Gáliczki Nikoletta
Nacák: Kerék Laura
Schőn: Gergály Vivien
Suba: Papp László, Barnóczky Ákos
Pénztáros: Papp László
Katona I.: Steiner Gábor
Katona II.: Hajdu Levente
Producer: Bánfalvy Ágnes
Rendező: Horváth Csaba
Társrendező: Barnóczky Ákos
Zeneszerző: Oliver W. Horvath
Koreográfus: Vati Luca
Díszlettervező: Harmati István
Jelmeztervező: Győri Gabriella
Grafikai tervező: Frank Rizzo
Filmbejátszások: Mester Ákos
Rendező asszisztens: Hajdu Levente
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc „A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig velünk élnek…”
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
Egy éjszaka az álarc mögött: vedd fel az álarcot, és válj a Walk My World világának megfigyelőjévé! Merülj el suttogó…
Fordulatos vidám mese, amiben sok kaland vár Micimackóra és barátaira, de egy dolog sosem változik, hogy Micimackó szereti a mézet.
Kihagyhatatlan, szívszorító - szívmelengető történet barátságról, szerelemről, gyermekeknek és gyermeklelkű felnőtteknek...
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!