Programm


Rebeka

Rebeka

A Rebeka egy szerelmi négyszög története. Három szereplővel. Két színésszel.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: 2020. März 30. Montag, 19:00

Dr. Tamás Attila fiatal sztárpszichológus izgalmas, szakmailag is színvonalas előadásaiért az egész ország rajong. Az élete is tökéletesnek látszik: gyönyörű felesége épp most várja az első gyereküket, minden szép és csillogó.

Hősünknek egyetlen gyenge pontja van csak, az egyik páciense: Márta. Ennél a borderline szindrómával küzdő szürke, fárasztó, jelentéktelen nőnél semmilyen eredményt nem tudott elérni a hosszú terápia során. De elküldeni sem sikerül, mert Márta mindig visszatér, mint a bumeráng. Folyton panaszkodik, sajnáltatja magát, egy ideje már a magánéletét sem tartja tiszteletben: éjszakánként telefonon hívogatja Attilát és öngyilkossággal fenyegetőzik. Kezelhetetlennek tűnik a helyzet.

Aztán egy alkalommal, amikor Attila kísérletképpen hipnózist alkalmaz nála, váratlan dolog történik. Valaki más ébred fel, mint aki korábban lehunyta a szemét. Egy Mártában lakó másik nő. Az események ezután felgyorsulnak, valóság és képzelet elkezd végzetesen összekeveredni.

Úgy tűnik, pszichológusunk élete a teljes összeomlás felé tart.
Vagy lehet, hogy éppen most kezdődik el?

A darab szokatlan alaphelyzetben mutatja meg életünk nagyon is szokványos helyzeteit és nagy kérdéseit.
Melyikünk beteg és ki az egészséges?
Hozzáférhet-e a lélekhez a tudomány?
Mi a valóság, mi a képzelet – és melyik a szebb?
Mit jelent végül is, hogy: élni?
Bele lehet szeretni valakibe, aki nem létezik?
És a szerelem létezik?

Szereplők: Kurta Niké, Egger Géza

Író, dramaturg: Szabó Borbála
Rendező: Balogh Attila
Látvány: Golicza Előd
Zene: Iszlai József
Asszisztens: Vincze Petra
Producer: Ridzi Gábor

Hybridkult produkció

Unser Angebot


A VILÁGHÍRŰ, GRANDIÓZUS MUSICALSHOW A Produkció 2025 nyarán a világ legelismertebb, Ázsia legnagyobb musicalfesztiváljáról a DIMF-ről elhozta „AZ ÉV MUSICALJE” Grand Prize fődíjat!

A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 41 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három napon látványos lovagi tornák, pompás királyi menet és esti fáklyás felvonulás, vásár és koncertek várja az idelátogatókat, és természetesen a méltán híres királyi palota, gyönyörű reneszánsz kertje és a Salamon-torony is újra pezsgő középkori élettel telik meg. Szeretettel várjuk Önöket 2026-ban is Palotajátékokra, hogy együtt idézhessük fel azt az utánozhatatlan középkori hangulatot, melynek egyik hiteles helyszíne

Follow us!


Angebote


VIKTÓRIA operett Szép

Margitszigeti Szabadtéri Színpad

A Viktória operett garantált színházi élmény minden generációnak, olyan sztárokkal, mint Dolhai Attila, Haraszti Elvira és Trokán Péter.

Ad

Zsidó Kulturális Fesztivál 2026: Avishai Cohen trió

Dohány utcai Zsinagóga

A kortárs dzsessz világhírű izraeli nagybőgőse, énekese és zeneszerzője, Avishai Cohen művésztársaival ismét Magyarországra érkezik.

„Egy mindenkiért – mindenki egyért!” - ki ne ismerné Athos, Porthos, Aramis és az ifjú D’Artagnan történetét? A muskétások kalandjai…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!