Program


Rebeka

Rebeka

A Rebeka egy szerelmi négyszög története. Három szereplővel. Két színésszel.

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2020. március 30. hétfő, 19:00

Dr. Tamás Attila fiatal sztárpszichológus izgalmas, szakmailag is színvonalas előadásaiért az egész ország rajong. Az élete is tökéletesnek látszik: gyönyörű felesége épp most várja az első gyereküket, minden szép és csillogó.

Hősünknek egyetlen gyenge pontja van csak, az egyik páciense: Márta. Ennél a borderline szindrómával küzdő szürke, fárasztó, jelentéktelen nőnél semmilyen eredményt nem tudott elérni a hosszú terápia során. De elküldeni sem sikerül, mert Márta mindig visszatér, mint a bumeráng. Folyton panaszkodik, sajnáltatja magát, egy ideje már a magánéletét sem tartja tiszteletben: éjszakánként telefonon hívogatja Attilát és öngyilkossággal fenyegetőzik. Kezelhetetlennek tűnik a helyzet.

Aztán egy alkalommal, amikor Attila kísérletképpen hipnózist alkalmaz nála, váratlan dolog történik. Valaki más ébred fel, mint aki korábban lehunyta a szemét. Egy Mártában lakó másik nő. Az események ezután felgyorsulnak, valóság és képzelet elkezd végzetesen összekeveredni.

Úgy tűnik, pszichológusunk élete a teljes összeomlás felé tart.
Vagy lehet, hogy éppen most kezdődik el?

A darab szokatlan alaphelyzetben mutatja meg életünk nagyon is szokványos helyzeteit és nagy kérdéseit.
Melyikünk beteg és ki az egészséges?
Hozzáférhet-e a lélekhez a tudomány?
Mi a valóság, mi a képzelet – és melyik a szebb?
Mit jelent végül is, hogy: élni?
Bele lehet szeretni valakibe, aki nem létezik?
És a szerelem létezik?

Szereplők: Kurta Niké, Egger Géza

Író, dramaturg: Szabó Borbála
Rendező: Balogh Attila
Látvány: Golicza Előd
Zene: Iszlai József
Asszisztens: Vincze Petra
Producer: Ridzi Gábor

Hybridkult produkció

Ajánlatunk


A sok éves hagyomány folytatásaként idén is felejthetetlennek ígérkező estére invitálja Zorán a közönségét Balatonfüredre, Kongresszusi Központba.

Queen Symphonic a Budai Várban – 40 év után újra életre kel a legenda

A musical irodalom egyik legismertebb és legszeretettebb klasszikusa, a Hegedűs a háztetőn érkezik a Tokaj Fesztiválkatlanba 2026. július 25-én, szombaton Vörösmarty Színház előadásában. A nagyszabású zenés előadás a család, a hagyomány, a hit, a szerelem és a helytállás időtlen történetét meséli el, mély érzelmekkel, felejthetetlen dallamokkal és látványos színpadi világgal.

Kövess minket!


További ajánlataink


FÖLDTŐL AZ ÉGIG

Erkel Színház Budapest

A Magyar Állami Népi Együttes fennállásának 75. évfordulóját ünnepli a Földtől az égig című különleges gálaesttel.

Liszt & Bartók – Judit szerepében: Anna Netrebko Szép

Müpa, Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

Anna Netrebko visszatér a Müpába! A világhírű szoprán ezúttal Bartók Kékszakállújában Juditként mutatkozik be koncertszerű előadáson.

Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel…

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!