Ösztrogame
Fórum Impró: Ösztrogame
Két színész a színpadon. Két nő a színpadon.
több...
Fórum Impró: Ösztrogame
Két színész a színpadon. Két nő a színpadon.
több...
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2022. június 4. szombat, 19:00
Ez biztos, minden más az adott pillanat igazságára van bízva. Az improvizációs előadás során magunk sem tudjuk, milyen karakterek bőrébe bújunk aznap, milyen viszonyok elevenednek meg a színen, milyen helyszíneket járunk be egy óra alatt - mi történik, ha szabadjára engedjük a fantáziánkat?
És vajon milyen rétegei lehetnek egy közösen elmesélt történetnek?
Gyertek, és éljétek át velünk az aznapi válaszaink születését!
Színészek: Csizmadia Ildi és Montvai Hanna
Rendező: Schefcsik Orsi
Zene: Verbényi Zoli
Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.
musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc
Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox - The Future Is Vintage Tour 2026
Ráadás Postmodern Jukebox koncert június 11-én! Egy este…
Egy este, ahol 30 féle rosé, nyárhangulat és könnyed ízek találkoznak a Time Out Market Budapest különleges kóstolóeseményén.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!