Program


Nők az idegösszeomlás szélén
9

Nők az idegösszeomlás szélén

Ez a történet nem játszódik, hanem száguld, hasít, felrepít, elenged és elkap. Nagyszabású, vadul lüktető zenék, taxis üldözés, kétségbeesett szerelem, eltévedt telefonhívások, terroristák, topmodellek, felgyújtott franciaágy, benyugtatózott gazpacho, és mindennek a közepén - a Nő.
 több...

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2024. június 1. szombat, 19:30

Jeffrey Lane – David Yazbek – Pedro Almodóvar:
NŐK AZ IDEGÖSSZEOMLÁS SZÉLÉN

A történet Madridban játszódik a 80-as években. Vagyis nem! Ez a történet nem játszódik, hanem száguld, hasít, felrepít, elenged és elkap. Nagyszabású, vadul lüktető zenék, taxis üldözés, kétségbeesett szerelem, eltévedt telefonhívások, terroristák, topmodellek, felgyújtott franciaágy, benyugtatózott gazpacho, és mindennek a közepén - a Nő.

A nő, aki szerelmes, a nő, akit elhagytak, a nő, aki vissza akarja venni az irányítást saját élete felett.

Pedro Almodóvar első igazán nagy közönség- és szakmai sikert arató filmje az Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén volt, valósággal berobbant vele a köztudatba (hasonlóan sodródó és elementáris hősnőjéhez, Pepához). A lenyűgöző képi világú, vibráló stílusú alkotás számos rangos nemzetközi díjat nyert, az egyszerre érzéki, mulatságos és fájdalmas történetből szinte azonnal kultuszfilm lett, melyet újra és újra előveszünk, megnézünk, átélünk, idézünk, és végig nevetünk.

A musical ezt a sokszínű női- és embermesét dolgozza fel csodálatos, dinamikus zenével, pimaszul, érzékenyen, sok fájdalommal és rengeteg életerővel.

Szereplők
Pepa...................................................................................................... Szabó Nikolett
Ivan........................................................................................................ Illyés Ákos
Lucia, Ivan első felesége....................................................................... Széles Zita
Carlos, Lucia fia..................................................................................... Horváth Viktor
Candela................................................................................................. Kiss Eszter Júlia
Paulina, ügyvédnő................................................................................. Horváth Margit
Marisa.................................................................................................... Bach Zsófia m.v.
Sofia, a gondnok Pepa házában; Cristina, recepciós lány..................... Szabó Márta
Taxisofőr................................................................................................. Rák Zoltán
Rendező, Nyomozó................................................................................ Tóth Károly
Orvos, Főfelügyelő................................................................................. Horváth László Attila

Zenekar:

SZEGECZKI BENCE, TÓTH MARTIN, HORÁNYI TAMÁS, CSÁSZÁR ZOLTÁN/FARKAS BÁCS LEVENTE, CSÁSZÁR PÉTER, TAMÁS ATTILA

Alkotók
Díszlet- és jelmeztervező: ZÖLDY Z. GERGELY
Dramaturg: SZÉCSI BENCE
Koreográfus: BÓBIS LÁSZLÓ
Súgó: NAGY ERZSÉBET
Ügyelő: T-LAFOREST CSABA
Rendezőasszisztens: DEMETER ANNA
Rendező: TÁRNOKI MÁRK

Ajánlatunk


A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!

A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.

A Budapesti Operettszínház új bemutatója egyesíti az operett műfajának legnemesebb hagyományait és a Nagymező utcai teátrum lenyűgöző, 21. századi színpadi látványvilágát. Kálmán Imre világsikerű darabjának premierje a 2025-ös év egyik legjobban várt eseménye.

Kövess minket!


További ajánlataink


Wagner: A walkür / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Müpa, Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

A nibelung gyűrűje tetralógia második estéje a Ring legnépszerűbb darabját tárja a közönség elé.

REBECCA Szép

Erkel Színház

Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!

Régi balladakincsünk egyik legbecsesebb darabja, a Barcsai szeretője az egészestés bűnügyi táncdráma kiindulópontja. A férjét megcsaló feleségre rettenetes büntetés vár,…

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!