Programm


Ne most, drágám!
6

Ne most, drágám!

Szerelmi háromszögek, nercbundák, hiányos öltözetű hölgyek, ablakon kirepülő ruhadarabok, totális téboly. Mindez London legelegánsabb szőrmeszalonjában, kizárólag a felhőtlen szórakoztatás érdekében!

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: 2024. April 27. Samstag, 19:00

A méregdrága szalon egyik tulajdonosa, a felfuvalkodott Gilbert élete hódítására készül felesége távollétében. A nagy terv gépezetébe azonban a kezdetektől fogva homokszemek kerülnek: makrancos szeretők, századára csökkenő árú bundák, visszatérő feleség, de még egy részeges fregattkapitány is a reménybeli házasságtörés útjába kerül.

Az események sodrában már Gilbert üzlettársa, a végtelenül tisztességes Arnold sem tudja számon tartani a megszaporodó szerelmi viszonyokat, a szekrénybe bújtatott hölgyeket, és a párjukat kereső férjeket. A tesztoszteronszint egyre nő, a londoni közlekedési társaság egyre több női fehérneművel gazdagodik, Gilbert újabb képtelen ötletekkel áll elő, miközben megállíthatatlanul robogunk a fergeteges végkifejletig!
 
A vígjátékok mestere, Ray Cooney ezúttal sem kíméli a nézők rekeszizmait. Sokáig emlékezetes élménnyel gazdagodik, aki eltölti ezt az estét a Ne most, drágám! csapatával.

Szereposztás:

Gilbert Bodley – MIHÁLYFI BALÁZS
Arnold Crouch – CSONKA ANDRÁS
Janie McMichael – FÉSŰS NELLY
Sue Lawson – CSÁKI EDINA
Miss Tipdale – STEINKOHL ERIKA
Harry McMichael – PÁL TAMÁS
Mrs. Frencham –CSÁNYI ERIKA
Frencham fregattkapitány – VENYIGE SÁNDOR                                 
Maude Bodley – ZORGEL ENIKŐ
Mr. Lawson –JANIK LÁSZLÓ
Miss Whittington – KISS CSINSZKA FLÓRA

Díszlettervező: Varsányi Anna
Jelmeztervező: Molnár Szilvia
Rendező: VENYIGE SÁNDOR

Az előadás időtartama 110 perc.

 

Unser Angebot


Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Schubert érzékeny és furcsa tónusú művében a halál lágy és barátságos, a lány zaklatott és ijedt. A Győri Balett táncművészei Szőllősi Krisztina érzelmekkel és szenvedéllyel teli mozdulatain keresztül mesélik el az elfogadás és az elmúlás súlyos tapasztalását.

Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.

Follow us!


Angebote


Recirquel: Walk My World.

Millenáris – Nagycsarnok (B épület)

Idén tavasszal mondj igent egy új világra! Fedezd fel Te is a Walk My World lenyűgöző, titkokkal teli, immerzív előadását.

Ad

A SZÍNHÁZCSINÁLÓ

Átrium Színházterem

Bruscon (Alföldi Róbert), a Nemzet Színésze, kis társulatával vendégjátékra érkezik. Az új és ismeretlen helyen azonban szinte mindennel baja van.…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!