My fair lady
Alan Jay Lerner-Frederick Loewe: My fair lady
(avagy miből lesz a cserebogár)
musical két részben
Alan Jay Lerner-Frederick Loewe: My fair lady
(avagy miből lesz a cserebogár)
musical két részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2016. November 25. Freitag, 19:00
London, este 11 óra, a Covent Gardenből kiözönlik az operakedvelő nézők tömege. Egy nagyszájú virágáruslány a tolongásban éktelen patáliát csap. Henry Higgins, a fonetika professzora felfigyel a lányra, és fogadást köt Pickering ezredessel, hogy hat hónap alatt hercegnőt varázsol a „csatornatöltelékből” csupán azáltal, hogy megtanítja helyesen beszélni. Az órák megkezdődnek, és Eliza Doolittle-ről kiderül, hogy elbűvölő egyéniség, de legalább annyira makacs, mint tanára, a megszállott Higgins.
Ma éjjel táncolnék, Csudijó, Jártam-keltem én... és még sok nagy sláger a klasszikus Pygmalion-történet világhírű musicalváltozatában.
A My fair lady című musical a Tams-Witmark Music Library, Inc. (560 Lexington Avenue, New York, NY 10022) céggel kötött szerződés alapján kerül bemutatásra.
Az eredeti produkció rendezője: Moss Hart
Korrepetítor: B. Csermely Zsuzsa
Közreműködik: a Miskolci Nemzeti Színház énekkara, kijelölt tánckara és zenekara
A magyar irodalom egyik legszívbemarkolóbb alkotása felnőtteket, fiatalokat egyaránt megérint. Közös gondolkodásunk és közbeszédünk része lett a grund, amely a miénk, ahogy azt Dés-Geszti csupa érzelem, csupa dallam betétdalában éneklik a szereplők.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
Jörg Widmann igazi zenei polihisztor. Nemcsak hangszere, a klarinét egyik legnagyobb élő mestere, de kiváló zeneszerző, hangszerelő és karmester is. Kompozíciói fogyaszthatók, szórakoztatók, elgondolkodtatók és ötletesek, műsor-összeállításai átgondoltak, harmonikusak.
A nibelung gyűrűje tetralógia második estéje a Ring legnépszerűbb darabját tárja a közönség elé.
A ByeAlex és a Slepp visszatérnek az Arénába egy olyan egyedi vizuállal és zenei élménnyel, amelyet a közönség már megtapasztalhatott…
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!