Mi történt Vegasban
Egy világklasszis író, egy igyekvő kezdő újságíró és egy főszerkesztőnő gondolatébresztő és humoros összecsapása.
Egy világklasszis író, egy igyekvő kezdő újságíró és egy főszerkesztőnő gondolatébresztő és humoros összecsapása.
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2020. május 17. vasárnap, 19:00
Adott egy világklasszis író, aki hosszú évek után egy zseniális oknyomozó írásművel jelentkezik, amit egy elit magazin azonnal meg is akar jelentetni. Adott egy igyekvő, pályakezdő újságíró, aki azt a feladatot kapja, hogy ellenőrizze a szövegben lévő összes adatot. És adott egy főszerkesztőnő, akinek el kell döntenie, mi a mű sorsa - mivel a cikkben egyre több tényről derül ki, hogy nem felel meg a valóságnak. Hármuk izgalmas, gondolatébresztő és humoros összecsapását követhetjük végig egy Las Vegasi éjszakán néhány órával a leadás előtt. A The Lifespan of a Fact-et nincs egy éve, hogy bemutatták a Broadwayn olyan sztárok szereplésével, mint Daniel Radcliff, Bobby Cannavale és Cherry Jones. A Centrál Színház Balsai Mónival, László Zsolttal és Rada Bálinttal mutatja be a darabot, a rendező pedig Ujj Mészáros Károly, a tavaly hatalmas sikert aratott Büszkeség és balítélet alkotója.
Emily Penrose...... BALSAI MÓNI
John D'Agata........ LÁSZLÓ ZSOLT
Jim Fingal............. RADA BÁLINT
Szerző | Jeremy Kareken - David Murell - Gordon Farell
Fordító | Baráthy György
Jelmeztervező | Kárpáti Enikő
Díszlettervező | Michac Gábor
Videótervező | Varga Vince
Dramaturg | Baráthy György
Szcenikus | Barkovics Zoltán
Súgó | Kántor Nóra
Ügyelő | Vida Gábor
Rendezőasszisztens | Kántor Nóra
Rendező | Ujj Mészáros Károly
„A Vaiana című film több jelenetét kísérő villódzó fények hatással lehetnek azon nézőkre, akik hajlamosak fotoszenzitív epilepsziára vagy más módon fényérzékenyek.”
A Kipling-regény alapján készült rendkívül népszerű musical a dzsungelt, mint emberi társadalmunk tükörképét értelmezi. Ebben a valóságban az emberi tulajdonságokkal felruházott vadak létünk jobbik felét képviselik: kemények, de őszinték, a dzsungel-társadalom a természet áthághatatlan, szigorú törvényei szerint él.
L’dor vador – Nemzedékről nemzedékre – Ritka művészi találkozás színhelye lesz a Dohány utcai zsinagóga a Zsidó Kulturális Fesztiválon.
Anna Netrebko visszatér a Müpába! A világhírű szoprán ezúttal Bartók Kékszakállújában Juditként mutatkozik be koncertszerű előadáson.
A Harlem Globetrotters 100 éves jubileumi turnéja 2026-ban három állomással érkezik Magyarországra – Veszprémbe, Szegedre és Budapestre.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!