Program


Mennyei hang !

Mennyei hang !

Florence Foster Jenkins, akit a világ legrosszabb operaénekesnőjének tartanak, 1868-ban született Amerikában, Pennsylvaniában, 1912-től hangversenyezik – hangos sikerrel – lemezt készít, haláláig (1944) az elhivatott énekesnők életét éli. Ugyan lelkét a legtisztább muzsika árasztja el, a hanggal baj van: se ritmusérzéke, se hallása, ámde mindez nem zavarja népes rajongótáborát.

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2019. augusztus 24. szombat, 21:00

Előadásaiból annyi szeretet, báj, a zene felemelő, nemesítő hatásába vetett hit árad, hogy ellensúlyozza fals hangjait. Első hangversenyét New York Cityben, a Ritz-Carlton báltermében adta, utolsót a Carnegie Hallban. Hangversenyeire minden jegy elkelt, sőt az utcán állva, tömegek reménykedtek, hogy bejuthatnak a nem mindennapi produkcióra. A közönség nevetett rajta – de imádták Jenkinst.

Szerző: Peter Quilter - MENNYEI HANG!
Igaz történet Florence Foster Jenkins-ről, a világ legrosszabb és legboldogabb énekesnőjéről

Szereposztás:
Florence Foster Jenkins............... BÁNSÁGI ILDIKÓ
St. Clair......................................... GÁLVÖLGYI JÁNOS
Cosme McMoon........................... SZEMENYEI JÁNOS
Dorothy......................................... LÉVAY VIKTÓRIA
Maria............................................ MURÁNYI TÜNDE
Mrs. Verrinder-Gedge................... BACSA ILDIKÓ

Fordította: Galambos Attila
Dramaturg: LŐKÖS ILDIKÓ
Korrepetitor: DÉKÁNY ENDRE, SZIKI ÁGNES, SZAKÁCS ISTVÁN
Díszlet- és jelmeztervező: VERECKEI RITA
Videóanimáció: CSONTÓ ANDRÁS
A "Mint madárka" és a "Cole Porter" című dalok szerzője: SZEMENYEI JÁNOS
Ügyelő: VARGA MIKLÓS
Súgó: DOBOS ERIKA
Rendezőasszisztens: SKRABÁN JUDIT
Rendező: BAGÓ BERTALAN

Az előadás hossza 1 óra 50 perc, egy szünettel.

Ajánlatunk


avagy az „Én Kálmán Imrém!” OPERETT két felvonásban! Országos bemutató II. Varázslatos színházi előadás, ÚJ MAGYAR OPERETT született ismét, ezúttal az „Operettkirályra” KÁLMÁN IMRÉRE emlékezve.

Egy olyan inspiráló tér, ami tele van izgalmas formákkal, kreatív megoldásokkal és összehangolt mozdulatokkal. Kapcsolódások és küzdelmek, harmónia és feszültség - akárcsak az életünkben. Nemcsak a látszatot és külsőségeket, hanem a rejtett rétegeket - a létezést magát is kutatjuk.

Kövess minket!


További ajánlataink


Jégvarázs Szép

Madách Színház

A világsiker most Budapestre érkezik! - Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek…

A Garden of Lights - UTOLSÓ HÉT!

Fűvészkert

A Garden of Lights és a Füvészkert bemutatja: Pán Péter
A Garden of Lights ismét egy csodás, kultikus mese…

Világpremier Budapesten, három ikon egy színpadon!

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!