Lili Bárónő
Huszka Jenő – Martos Ferenc: LILI BÁRÓNŐ
operett 2 felvonásban
a Pesti Művész Színház előadásában
több...
Huszka Jenő – Martos Ferenc: LILI BÁRÓNŐ
operett 2 felvonásban
a Pesti Művész Színház előadásában
több...
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2022. október 16. vasárnap, 19:00
Gróf Illésházy László eladja adósságát vagyis ősi birtokát az iparos, bárói címét pénzért szerzett Malomszeginek, aki lányával, Lilivel, illetve annak vőlegényjelöltjével, Frédivel költözik a házba. Éppen akkor, amikor a gróf távozóban van a kastélyból. Malomszegi inasnak hiszi őt, s felfogadja komornyiknak. Így két legyet üt egy csapásra: egyrészt megtetszik neki Lili, másrészt a saját birtokán maradhat. Olyan ismert slágerekkel fűszerezzük ezt a kedves történetet, mint: Az egy kis cigaretta, a Tündérkirálynő légy a párom, vagy a Gyere csókolj meg tubicám.
Szereposztás:
Lili bárónő - Fogarassy Bernadett
Gróf Illésházy László - Egyházi Géza
Bonchiday Emma grófnő - Kalocsai Zsuzsa / Sáfár Anikó
Bonchiday Ottília grófnő - Borbáth Ottilia
Báró Malomszegi - Gyurity István
Clarisse - Tunyogi Bernadett / Fritz Éva / Török Anna
Frédi - Czető Roland
Becsei tiszttartó - Bodrogi Attila.
Közreműködik:
Színházunk Zenekara - Barta Gábor karnagy vezetésével.
Írta: Martos Ferenc
Zeneszerző: Huszka Jenő
Rendező: Seregi Zoltán
Díszlet: Halász G. Péter
Jelmez: Reidinger Mária
Koreográfus: Szamosi Judit
Több mint 150 éve hódítja meg a közönséget mindenhol a világon ez a francia féltékenységi bohózat, amit a Nemzetibe időről időre visszatérő Silviu Purcărete állít színpadra. Az abszurd és groteszk látásmódjáról is ismert világhírű román rendező elképzelései szerint készülő előadás egyszerre ígérkezik önfeledt vígjátéknak és színházi ínyencségnek.
Tomboló szenvedély, lüktető cigánymuzsika és egy szabályokat felrúgó szerelmi történet – minden idők leglátványosabb operettshow-ja várja a nézőket 2026. március 26-án az MVM Dome-ban. A Dankó Pista című új operett Dankó Pista élete és dalai alapján írta Orbán János Dénes és Pejtsik Péter.
Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.
A nyughatatlan hódító, a szabad életű sevillai nemes története számtalan szerzőt inspirált már. Aleksandar Popovski mostani rendezése A Mester és…
Pogány Induló hatalmas koncerttel tér vissza az MVM Dome-ba! Pályatársaival az egyik legütősebb bulit ígéri a rajongóknak.
Nagyszerű hír az Edda Művek rajongóinak, mivel a legendás zenekar 2026. március 7-én visszatér a Papp László Budapest Sportarénába.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!