Program


Leander Szimfonik
6

Leander Szimfonik

A Leander Szimfonik teltházas év végi BOK csarnok koncertje után egy exclusive színházi koncert élménnyel készül az ország egyik legnagyobb presztízzsel bíró előadóhelyszínén, az Erkel Színházban. Köteles Leander legismertebb szerzeményeinek Pejtsik Péter által készített nagyzenekari átiratait a Savaria Szimfonikus Zenekar közreműködésével hallhatjuk majd.

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2023. május 13. szombat, 20:00

Leander Szimfonik
Kapunyitás: 19:00

Vezényel: Pejtsik Péter

Különleges vendég Suha Tamás (hegedű) és Tálas Áron (zongora) lesz.

A különleges koncert Leander régi rajongóinak is tartogat izgalmakat, hiszen az újonnan hangszerelt dalok ismét felcsendülnek majd, és egy új átirat is bemutatásra kerül az est folyamán.

A Leander Szimfonik története:
A Leander Rising, a Leander Kills és az Amigod zenekarokból is ismert, többszörös platinalemezes, Fonogram- és Petőfi Zenei díjas, 2022-ben az Év Férfiénekesének választott Köteles Leander harmincharmadik születésnapján – 2018. március 15-én – különleges ünnepi koncertet adott, ahol legfontosabb dalainak Pejtsik Péter által készített átiratait adta elő nagyzenekari kísérettel. Azon a koncerten a nemzeti ünnep tiszteletére elénekelte a Hazám, hazám című áriát, és a koncert végén a Himnuszt. A nagysikerű bemutató után Budapesten minden évben színpadra állt a Leander Szimfonik produkció újabb és újabb dalokkal kiegészítve a repertoárt, az egyre nagyobb helyszíneken is mindig elővét teltházas előadásokat produkálva. A nagy érdeklődésre való tekintettel a Leander Szimfonik hallható volt már több vidéki előadóhelyszínen is.

Ajánlatunk


Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.

A tavalyi, elsöprő sikerű, telt házas est után 2026 nyarán ismét felejthetetlen élményre készül a közönség: az EDDA Művek visszatér a Margitszigeti Színház színpadára – ezúttal egy monumentális, szimfonikus hangzású koncerttel.

Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?

Kövess minket!


További ajánlataink


Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő Szép

Városmajori Szabadtéri Színpad

Romantika, álruhák, humor és örök slágerek: a Lili bárónő varázslatos operettélmény, amely minden generáció szívét meghódítja újra felejthetetlen dallamokkal csábít.

Hirdetés

LIFE IN SPACE- A Kiállítás

Etele Plaza

A világ első számú űrkiállítása érkezett Amerikából Budapestre VR-ral, szimulátorokkal, ikonikus űrtárgyakkal, holdjáróval, vezetőfülkével, egy egész űrállomással és rengeteg meglepetéssel.…

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!