Kutyabaj
színmű
Írta: Samuel Bailey
Fordította: Horváth János Antal
színmű
Írta: Samuel Bailey
Fordította: Horváth János Antal
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2024. május 28. kedd, 12:00
Cain, Riyad és Jonjo az iskolapad helyett egy cellában ülnek. A fiatalkorúak börtönében töltik napjaikat, gumicukrot cserélgetnek, cipőkről dumálnak és közben készülnek az apaságra. Fiúk, akik maguk is gyerekek még, de már nem csak a saját életükért, hanem a gyermekükért is felelnek. Grace feladata, hogy felkészítse őket az apaság mellett arra, hogy a kezükbe vegyék a jövőjüket. Fel tudnak elég gyorsan nőni ahhoz, hogy kitörhessenek a rendszerből? Letöltendő helyett le tudnak érettségizni? Mi lesz velük, ha egyszer csak kinyílik a világ? Samuel Bailey díjnyertes darabja egy szívbemarkoló történet rengeteg humorral azokról a fiatalokról, akiket a társadalom hiába zár ki magából, egy új élet lehetőségével térhetnek vissza.
Az előadást 14 éven felülieknek ajánljuk!
Szereplők:
Jonjo...................... László Gáspár e.h.
Cain....................... Hajdu Péter István
Riyad..................... Kuttner Bálint e.h.
Grace..................... Keller-Dénes Emőke / Csonka Szilvia
Alkotók:
jelmeztervező: Pattantyus Dóra
díszlettervező: Szabó Márton István
dramaturg: Tóth Réka Ágnes
zeneszerző: Szendrey-Nagy Olivér, Kálmán András, Hundred Sins
kellékes: Horváth Viktória
hangosító: Szalacsy Tamás
világosító: Boros Dániel
súgó: Léránt Enikő
ügyelő: Pados Bernát
a rendező munkatársa: Ostyola Zsuzsanna
RENDEZŐ: Horváth János Antal
A Weöres Sándor Színház és a Függetlenül Egymással Közhasznú Egyesület közös produkciója. A színdarab Magyarországon a Theatrum Mundi Színházi és Irodalmi Ügynökség közötti különleges megállapodás révén kerül színre.
Molnár Ferenc nemzetközileg is elismert ifjúsági regénye számos színpadi és filmes adaptációt ihletett, Magyarországon az egyik legolvasottabb és legnépszerűbb irodalmi mű. A zenés verzió ötlete a 2005-ös A Nagy Könyv című műsor után született: Geszti Péter, Dés László és Grecsó Krisztián munkája, a szöveghez felhasználták Török Sándor átdolgozásának néhány elemét is.
Megható, humoros és inspiráló igaz történet barátságról, összetartásról, és arról, hogy néha a legmerészebb ötletek hoznak valódi változást.
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
A közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen keringők is helyet…
Szállj fel a cirkusz nagy körhintájára, ahol az álmok életre kelnek. Világszámok és fiatal magyar tehetségek várnak Ringlispíl című előadáson.
A Tankcsapda hazánk legnagyobb rockzenekara, akik 2025 év végén és 2026 elején két hatalmas arénakoncerttel zúznak Debrecenben és Budapesten.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!