Kis ember nagy gonddal jár - Dombóvári István önálló előadása, vendég: Bellus István
Dumaszínházi est
Dumaszínházi est
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2018. április 26. csütörtök, 19:00
Az alacsony ember tényleg mindig kompenzál?
Minden kisnövésűben ott lapul egy elfojtott Napóleon?
Kimondhatjuk-e azt hogy létezik alacsonybűnözés?
A mi komplexusaink vannak olyan jók mint a másoké?
Többek között ezekre a fontos kérdésekre is keressük a választ Dombóvári István vadonatúj önálló estjében, melyben egyedül a poénok nem szállnak majd alacsonyan.
Vidám közösségfejlesztő tréning vetítéssel, zenével közel másfél órában.
Dombi garanciát vállal arra hogy ha az előadás végére nem száll el minden komplexusunk akkor végleg rögzül.
Az előadás időtartama kb. 2*40 perc, 1 szünettel
Dumaszínház est
Régi balladakincsünk egyik legbecsesebb darabja, a Barcsai szeretője az egészestés bűnügyi táncdráma kiindulópontja. A férjét megcsaló feleségre rettenetes büntetés vár, de vajon hogyan és miért jutottunk el idáig?
A Modern Art Orchestra fennállásának 20. évfordulóját nagyszabású gálakoncerttel ünnepli december 28-án a Várkert Bazárban.
Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!