Kerek Élet Fája
Zenés utazás egy felvonásban / A Fellegjárók Független Színház és az Artashat Színház koprodukciós előadása kisiskolás gyerekeknek
több...
Zenés utazás egy felvonásban / A Fellegjárók Független Színház és az Artashat Színház koprodukciós előadása kisiskolás gyerekeknek
több...
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. március 29. szombat, 10:30
A darab a Déryné Barangoló program keretein belül jön létre, csodálatos alkotó gárdával, remek színészekkel és a Bálint Márton Iskola növendékeivel. Az évszakok mentén haladva mutatja be a gyermekek számára a hagyományokat, jeles napokat, népszokásokat. Bóbis László kiváló koreográfiái, Arany Tamás varázslatos zenéi teszik majd felejthetetlenné ezt az előadást.
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
A Modern Art Orchestra fennállásának 20. évfordulóját nagyszabású gálakoncerttel ünnepli december 28-án a Várkert Bazárban.
Quimby - A TEREPASZTAL LOVAGJAI - 35 év szélmalomharc - 2026. március 28-án a Quimby az MVM Dome-ban újra felrajzolja…
A szabadság és a szerelem szívmelengető találkozása látványos elemekkel, lovakkal, artistákkal, lendületes táncokkal és sodró erejű színészi játékkal.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!