Program


Karvalics Eszter - Új Év Új Én?  Hogyan válj a legjobb Önmagaddá?- Segitek!

Karvalics Eszter - Új Év Új Én? Hogyan válj a legjobb Önmagaddá?- Segitek!

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2024. január 25. csütörtök, 18:00

Előadó:  Karvalics Eszter 
profi natural testépítő
életmód és táplálkozási tanácsadó
online coach
viselkedéselemző, mesterszakos pszichológus hallgató
Előadás címe:
Új Év Új Én?
Hogyan válj a legjobb Önmagaddá?- Segitek!
 

Hogy lettem anorexiás és testképzavaros kislányból pár év alatt naturál testépítő olimpikon, sikeres vállalkozó és pszichológus? Mi is a siker, hogyan álljunk hozzá, mit tegyünk érte és hogyan is érjük el?


“Kicsi lány nagy álmokkal” -kaptam meg sokszor, amikor 18 évesen egyetem mellett elindítottam a saját vállalkozásomat. Megálmodtam dolgokat, amik szépen lassan céllá nőtték ki magukat, amikből aztán valóság lett. Ez persze mind szép és jó, de sokan már az első döntésnél elbuknak, mert nem mernek kilépni a komfortzónájukból. Pedig ha belegondolunk, attól még soha nem változott semmi, ha ugyanazt csináltuk, mint amit egész eddig. 


Na de hogyan is lépj ki abból a bizonyos komfortzónából? Hogy legyél motivált, kitartó és céltudatos? Hogy váltsd valóra a féltve őrizgetett álmaidat és hogyan válj a legjobb önmagaddá? A válsz egyszerűbb mint azt gondolnánk.

Mert ha van egy cél, akkor vezet oda út is. 

Ajánlatunk


Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba

Május 2-án egy nagyszabású szezonzáró show-val készülünk, ahol visszaemlékezünk az első évad legszebb dobbanaszív-élményeire, de közben a jövőbe is tekintünk. Gyertek el, hiszen Az első csak a kezdet volt.

Kövess minket!


További ajánlataink


A Sanremoi fesztivál csillagai

MVM Dome

Egy estére az MVM Dome-ba költözik az olasz zene aranykora! A legendás San Remo-i Fesztivál csillagainak slágerei idézik meg azt…

Hirdetés

DEMJÉN 80 - "NEKEM 8van"

Papp László Budapest Sportaréna

Demjén Ferenc jubileumi koncertje 30. alkalommal 80 évesen!

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!