Jégkorong VB: HUN - KAZ
Közelednek a IIHF Jégkorong Világbajnokság Divízió I, A csoport mérkőzései, amelyeknek 2018-ban a Magyar Jégkorong Szövetség ad otthont Budapesten! Válts jegyet a hoki Vébére!
Közelednek a IIHF Jégkorong Világbajnokság Divízió I, A csoport mérkőzései, amelyeknek 2018-ban a Magyar Jégkorong Szövetség ad otthont Budapesten! Válts jegyet a hoki Vébére!
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2018. április 22. vasárnap, 16:00
A magyar válogatott 2013 után ismét hazai jégen játszik felnőtt világbajnokságon.
A magyar jégkorong-válogatott 2008-ban és 2015-ben is kiharcolta már a feljutást a világ legjobbjai közé, jövőre ennek hazai pályán, a Papp László Budapest Sportarénában feltehetően telt ház és a világ egyik legjobb szurkolótábora előtt ismét nekirugaszkodhat.
A magyar csapat ellenfelei közül Kazahsztán legjobbjai az orosz szuperligában, a KHL-ben edződnek nap mint nap, Szlovénia és Olaszország az A-csoport legutóbbi kiesőiként kerültek ide Lengyelország új, az NHL-ből érkezett vezetőedzőjével szintén kemény ellenfél lesz, és Nagy-Britannia válogatottja is képes lehet bárkit legyőzni a csoportban.
A nemzetközi szövetség egyetértett a Magyar Jégkorong Szövetség azon szándékával, hogy a korábbi években megszokottnál nagyobb szabású legyen a rendezvény. Ezért szurkolói faluval, rengeteg aktivitással, show-elemekkel és természetesen a közönség magas szintű kiszolgálásával készülünk.
"A mi sportunk nem háború, a mi sportunk fesztivál"- szól az egyik közkedvelt szurkolói dal, és ez tényleg az lesz, egy egyhetes szurkolói sportfeszti
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.
Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.
Rúzsa Magdolna 20 éve állócsillag a popszakma egén nem véletlenül ő kapta 2025-ben a GLAMOUR Women of the Year Ikon…
A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 41 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének.
Műsor: Händel: g-moll concerto grosso, HWV 324 Borogyin: Közép-Ázsia pusztáin Liszt: Prométheusz Vivaldi: Négy évszak – Nyár, 3. Presto
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!