Itt a Nagyszakállú!
A Magyar Rádió Gyermekkórusának családi programja
A Magyar Rádió Gyermekkórusának családi programja
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. december 7. vasárnap, 10:00
Hozd magaddal kedvenc plüssöd vagy játékbabád! A koncerten a gyermekkórus tagjai beülnek a közönség közé – de a bátor kisgyerekek a színpadon is kipróbálhatják magukat. A gyerekek ünnepi dalokat tanulhatnak meg közösen a kórussal és saját játékaik társaságában. A plüssöknek és játékbabáknak fontos szerep jut ezen a délelőttön, hiszen a gyerekek játékaik biztonságos közelségében tanulják meg a bölcsőbéli dallamokat. A kórus karmesterei Kodály Zoltán Kis emberek dalai kötetéből válogatnak, mellette pedig ismert és kevésbé ismert, csodaszép dalokkal ismertetik meg a kicsiket.
A családias, játékos légkör megteremtésében Dinyés Soma vezető karnagy, Szűcs Magdaléna másodkarnagy, Vargáné Körber Katalin a Palánták kórus karnagya és természetesen a gyermekkórus tagjai segédkeznek.
KARÁCSONYI MEGLEPETÉS
A Mikulás ünnepe ez alkalommal is ajándékot tartogat a részvevők számára: a koncert végén egy-egy kis meglepetéssel kedveskedünk a gyerekeknek, melyeket hazavihetnek emlékbe, hogy azok a karácsonyi meghittség részei legyenek.
A Magyar Rádió Gyermekkórusának koncertsorozata óvodás és kisiskolás, 3-8 év közötti gyerekek és családjaik, tanáraik számára szól. Célja, hogy a játékos koncertek alatt a legkisebbek is megismerkedjenek a zene világával, és kedvet kapjanak a közös énekléshez.
3 éves kor alatt ingyenes a belépés!
New York legmenőbb állatkerti lakói megszokták a kényelmet: Alex, a ragyogó mosolyú oroszlán, Marty, a kalandvágyó zebra, Gloria, a víziló-díva és Melman, a kissé hipochonder zsiráf napjaikat rajongó látogatók és biztos vacsoraidő között töltik. Egy félresikerült kaland után a Central Parktól egyenesen Madagaszkár vad és kiszámíthatatlan dzsungelébe csöppennek.
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
Szeptembertől ismét az Erkel műsorán A trón! Grandiózus történelmi dráma a Hunyadiak koráról, Ember Márkkal a főszerepben.
A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be.
Csukás István, újra az Újszínház színpadán. Ezúttal, talán a legnépszerűbb meséjének színpadi adaptációját mutatjuk be, kicsik és nagyok örömére.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!