Programm


I'm online

I'm online

A darab korunk egyik veszélyes jelenségére, az iskolai és internetes zaklatásra, a cyberbullyingra igyekszik ráirányítani a figyelmet. Az előadás egy ilyen fiktív zaklatási esetet dolgoz fel az áldozat szemszögéből.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: 2022. Februar 1. Dienstag, 13:00

I'm online

A darab korunk egyik veszélyes jelenségére, az iskolai és internetes zaklatásra, a cyberbullyingra igyekszik ráirányítani a figyelmet.  Az előadás egy ilyen fiktív zaklatási esetet dolgoz fel az áldozat szemszögéből.
Főszereplője Pálma, a 15 éves kamaszlány. Családja anyagi problémái miatt iskolát kellett váltania, miközben átmenetileg egyedül marad otthon. Az új gimibe igyekszik beilleszkedni, ám interneten keresztül ismeretlenek zaklatni kezdik. A homoszexuálisnak tartott Jencivel bizalmi viszonyban van ugyan, de ez kevésnek bizonyul. A szüleivel hiába beszél, nem sokra megy tanácsaikkal. Jenci azt javasolja, hogy ne reagáljon és egy idő után megunják. De az internetes zaklatás nem áll le, hanem egyre fokozódik. Nem akar iskolába menni, teljesen bezárkózik, végül összeomlik.

Célközönségünk elsősorban a 13 éven felüli diákok, de szülőknek, nevelőknek és gyerekekkel foglalkozó szakembereknek is határozottan ajánljuk.

Az előadásban fiatal színészekkel dolgozunk, köztük a Karaván Színház színinövendékeivel.

Unser Angebot


Mi lenne, ha a színész kinyitná a műhely ajtaját, ahol versek előadásán dolgozik?

Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?

A Puskás musical a leghíresebb magyar ember és az Aranycsapat történetét dolgozza fel, és állít méltó emléket neki. A darab szerzői Szente Vajk, Galambos Attila és Juhász Levente már többször bizonyították tehetségüket. Sikeres színdarabjuk valós eseményeken nyugszik, és hűen mutatja be a kort, amelyben játszódik. Az előadás hossza szünettel: 180 perc

Follow us!


Angebote


REBECCA Szép

Erkel Színház

Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!

BYEALEX ÉS A SLEPP SYMPHONIC ARENA

Papp László Budapest Sportaréna

A ByeAlex és a Slepp visszatérnek az Arénába egy olyan egyedi vizuállal és zenei élménnyel, amelyet a közönség már megtapasztalhatott…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!