Illényi Katica és a Sárik Péter Trió koncert
Művészetek Háza Gödöllő
Színházterem
Esemény kezdése: 2020. 10. 30. (péntek) 19.00
Művészetek Háza Gödöllő
Színházterem
Esemény kezdése: 2020. 10. 30. (péntek) 19.00
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Friday, October 30 2020 7:00PM
Illényi Katica a hazai zenei élet egyik legsokoldalúbb művésze: pályája elején különböző operettek és musicalek főszerepeit játszotta itthon és külföldön, de a klasszikus zene mellett az igényes könnyűzene olyan irányzataival is megismerkedett, mint a jazz, a swing és a világzene. A Liszt- és Artisjus díjas hegedűművész, Magyarország Kíváló és Érdemes Művésze ezen a koncerten nem csak hegedül, hanem énekel is, sőt, bemutatja magas színvonalú tudását a thereminen, mivel ő a világon az egyetlen magyar előadó, aki ezen a misztikus hangszeren koncertezik.További különlegesség az előadás közönsége számára, hogy Illényi Katica ezen az estén a Sárik Péter Trióval lép színpadra, amely az ország vezető jazz-zenekarainak egyike. A trióval kapcsolatban a művésznő azt mondta, hogy tagjai - Sárik Péter zongora, Fonay Tibor nagybőgő, Gálfi Attila dobok - fantasztikus muzsikusok, akik Bach, Bartók és Beethoven szerzeményeivel egészítik ki jazz műsorukat és együtt örömteli és önfeledt koncerteket adnak itthon és külföldön.Ha már jazz, akkor természetesen nem fog elmaradni az improvizáció sem, sőt, a koncert sokszínűségét jelzi, hogy a színes programban helyet kapott a könnyű- és jazz zene, hazai- és világslágerek, világzenei valamint komolyzenei művek, a modern kortárs és fogyasztható jazz műfajában, Sárik Péter hangszerelésében.
Recirquel’s new production, Paradisum explores the myth of rebirth following the silence of a destroyed world, where the means of communication is the body, and the only common language is movement.
Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?
Quimby - A TEREPASZTAL LOVAGJAI - 35 év szélmalomharc - 2026. március 28-án a Quimby az MVM Dome-ban újra felrajzolja…
Ajándékozz élményt szeretteidnek! Ünnepeljünk együtt Nyári Károly felejthetetlen Budapesti Karácsonyi Koncertjén 2025. december 27-én 19:30-kor a Kongresszusi Központban!
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.