Hiperkarma-Akusztikus
Hiperkarma – Akusztik koncert
október 13. 20:00
Læs mere
Hiperkarma – Akusztik koncert
október 13. 20:00
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 13. Oktober 2018 20:00
Feketepéter, Kérdőjel, Lidocain és Délibáb. A furcsa sorozat megoldókulcsa a Hiperkarma, és úgy folytatódik, hogy Felejtő, Másé Voltam és Napsütötte Rész. Bérczesi Robiék a megszokott felállásban, extrákkal: hegedűssel és fúvóssal, valamint két vokalistával idézik meg az egyedi Hiperkarma hangulatot az Óbudai Kulturális Központ színpadán.
„Kezdek hajlani az akusztikusabb dolgok felé, jobban szeretem énekelni a lassúbb dalainkat, és szeretek csendesebben játszani. Kezdek ráébredni, hogy ami hangos, az nem feltétlenül erőteljesebb és dinamikusabb a visszafogottnál” – nyilatkozta nemrég Bérczesi Róbert frontember, dalszerző.
Közreműködők:
Bacsa Gyula – zongora, Bérczesi Róbert – ének, gitár, Hámori Benedek – dobok, Kis „Sztivi” Tibor – szólógitár, Nemes János – fuvola, kavola, szaxofon, melodika, Varga László – basszusgitár, Zaják Péter – percussion, Vincze-Fekete Vera– vokál, Kelemen Angelika – vokál, Vucurevic Elvira – hegedű
Műsoridő: 90 perc
Jegyár: 2500 Ft, 3000 Ft, 3500 Ft
Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?
Ritka magyar – gálaest a Müpában Kallós Zoltán születésének 100. évfordulója alkalmából Vannak esték, amelyek nem egyszerűen előadások, hanem közösségi események: találkozások egy életművel, egy szellemiséggel, egymással. A Ritka magyar című folklór gálaest ilyen alkalom. A Müpa színpadán megvalósuló ünnepi esttel Kallós Zoltán, a 20. századi magyar néprajz, népzene- és néptánckutatás meghatározó alakja előtt tisztelgünk születésének 100. évfordulóján.
Az AWS zenekar pályafutásának legnagyobb mérföldkövéhez érkezik: 2026. november 14-én arénakoncerttel ünnepli fennállásának 20. évfordulóját.
Elindult a bérletvásárlás az OPERA "Keleti éj szezon" 2026/2027 előadásaira! A Premier- és Szabadbérlet vásárlás 2026. március 6. – április…
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.