Harisnyás Pippi
Ki ne ismerné a svéd írónő copfos bajkeverőjét, az örök rebellis, neveletlen Pippit? Mellette nem lehet unatkozni, mert ő az, akivel mindig történik valami. A Pesti Magyar Színház előadása.
Ki ne ismerné a svéd írónő copfos bajkeverőjét, az örök rebellis, neveletlen Pippit? Mellette nem lehet unatkozni, mert ő az, akivel mindig történik valami. A Pesti Magyar Színház előadása.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2015. Mai 29. Freitag, 17:00
A Pesti Magyar Színház előadása a gyermekeket és felnőtteket egyaránt szórakoztató musical magyarországi ősbemutatója.
Figyelem, az előadást felnőttek csak gyermekfelügyelettel látogathatják!
A színházhoz szokott ötévestől a nagyszülőkig mindenkinek ajánljuk - de különösen a kisiskolás korosztálynak.
Az előadás hossza: 2 óra 20 perc, egy szünettel (Vagy: Az előadás teljes hossza 1 szünettel: 2 óra 50perc)
Írta: Astrid Lindgren
Zenéjét szerezte: Georg Riedel
Fordította: Tótfalusi István
A színdarab bemutatását a Nordiska ApS-szal (Koppenhága) való megállapodás alapján a Theatrum Mundi Színházi és Irodalmi Ügynökséggel kötött szerződés teszi lehetővé.
Leírás:
Harisnyás Pippit a mai anyukák generációja nagyon jól ismeri a népszerű gyerekregényből. A kalandos történet sokaknak okozott vidám perceket, hiszen a kissé neveletlen, szabad szellemű Pippivel állandóan történik valami. Különös ismertetőjelei: vörös copfos, szeplős, felemás harisnyát és kétszer nagyobb cipőt visel, mint a lába. Rakoncátlan és eleven, de mindig helyén az esze és a szíve. A barátaiért bármit megtenne. Járt már a világon mindenütt, de még sohasem járt iskolába, pedig majdnem tízéves. Ő a világ legerősebb kislánya. Egyedül él otthonában, a Villekulla-villában. Mégsem egészen egyedül: vele él pöttyös lova és Nilsson úr, a majom. Aki szeretne megismerkedni evvel a különleges kis emberrel, annak nyitva áll a háza, és a Magyar Színház nézőtere.
Az Echo Tv által készített adást az alábbi linken keresztül tekintheti meg:
http://www.echotv.hu/kulonkiadas-2015-03-15-szinhazi-magazin
Megható, mégis rendkívül szórakoztató előadás az öregedés folyamatáról, a függetlenség és a magány közti egyensúlyozásról, az örök vágyakozásról és a feltétlen életszeretetről.
Ez az előadás a világ legtudatosabb sodródásának krónikája. Szinte már népmesei a helyzet: a legkisebb író, rapper, slammer, forgatókönyvíró, drámaíró, énekes-dalszerző elindul szerencsét próbálni. De vajon hová érkezik meg? És mikor?
Több mint 150 éve hódítja meg a közönséget mindenhol a világon ez a francia féltékenységi bohózat, amit a Nemzetibe időről időre visszatérő Silviu Purcărete állít színpadra. Az abszurd és groteszk látásmódjáról is ismert világhírű román rendező elképzelései szerint készülő előadás egyszerre ígérkezik önfeledt vígjátéknak és színházi ínyencségnek.
Beton.Hofi DUPLA Aréna-koncert, 2026. március 14-én és 15-én a Papp László Budapest Sportarénában.
A ByeAlex és a Slepp visszatérnek az Arénába egy olyan egyedi vizuállal és zenei élménnyel, amelyet a közönség már megtapasztalhatott…
A kérdés, mi a fontosabb: revansot venni a múltbeli csalódásért, vagy adni még egy utolsó esélyt a nagy Ő-nek?
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!