Ezerarcú Szerelem - Dal- és Áriaest -
Ezerarcú Szerelem
- Dal- és Áriaest -
Közreműködik: Sebestyén Pál (ének) és Bizják Dóra (zongora)
Az est vendégei: Deák Andrea Roxána (ének), Fervágner Csaba (nagybőgő)
Ezerarcú Szerelem
- Dal- és Áriaest -
Közreműködik: Sebestyén Pál (ének) és Bizják Dóra (zongora)
Az est vendégei: Deák Andrea Roxána (ének), Fervágner Csaba (nagybőgő)
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. április 28. hétfő, 19:00
A művészet talán legfontosabb témája: az emberi érzelmek. Az egyik legősibb, legfontosabb érzelem pedig vitathatatlanul a szerelem. A közös témából fakadó, mégis sokban különböző dalokat, áriákat és duetteket hallgatva elmélyedhetünk az érzéseinkben, s talán belekóstolhatunk az olyannyira vágyott, felszabadult boldogságba is.
Sebestyén Pál (ének) és Bizják Dóra (zongora) az est első részében a német romantikus dalirodalom nagymestereinek világába kalauzolják a hallgatókat; részletek csendülnek fel Schubert Téli Utazásából (Winterreise), elhangzik egy teljes Brahms dalciklus, és persze felbukkan Robert Schumann is. Az est második részében nagyrészt az operák világába utazunk, egymás után felhangzó, hol kedves, hol komikus, néhol tragikus részletekben idézhetjük fel együtt, vajon mit gondolt Mozart és Verdi a szerelemről?
Az est vendégei: Deák Andrea Roxána (ének), aki néha az eseményeket fortélyosan irányítva, néha élete férfijának tökéletes partnereként bukkan fel a színpadon. Fervágner Csaba (nagybőgő) pedig Mozart csodálatos világát idézi fel velünk; hangszere minden képességét bemutatva, virtuóz kamarapartnerként csillogtatja meg mesterségbeli tudását egy koncertáriában.
Az előadás hossza: 100 perc 1 szünettel
A szervezők a műsorváltozás jogát fenntartják.
A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.
Megható, mégis rendkívül szórakoztató előadás az öregedés folyamatáról, a függetlenség és a magány közti egyensúlyozásról, az örök vágyakozásról és a feltétlen életszeretetről.
2026. április 18-án Budapesten az MVM Dome ad otthont annak a kivételes zenei eseménynek, amelyen Plácido Domingo, HAUSER és Dimash…
Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!
Vadonatúj műsorral, új fellépőkkel térnek vissza az Illúzió Mesterei Gödöllőre!
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!