Program


Esti koktél • PR–Evolution Dance Company

Esti koktél • PR–Evolution Dance Company

A PR-Evolution legújabb előadása könnyed esti kikapcsolódást ígér, amely feltölt és szórakoztat, amely után a nézőnek kedve támad verset írni, virágot venni kedvesének, romantikázni a telihold fényében a Duna-parton vagy éppen a Millenáris Parkban.

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2022. július 16. szombat, 20:30

Esti koktél • PR–Evolution Dance Company
Sanzon-est és táncszínház

A sanzonok dallamos, különleges világa körbelengi, magával ragadja és táncra perdíti szereplőinket – sőt, akár nézőinket is. A történetben természetesen a fő szál a szerelemé, de nem hiányzik belőle a csábítás, a féltékenység és a félreértések sorozata sem. Ez utóbbiak sok-sok galibát okoznak - de nem kell félni: minden jó, ha a vége jó, és természetesen most nem maradhat el a heppi end.

A képzelet birodalmába utazunk, ahol a helyzetekből, a történetből különböző hangulatok bontakoznak ki, amikhez kapcsolódóan sokféle helyszínre ellátogatunk az est során. Ezek közül jó néhány ismerős lehet a nézők számára is: ha máshonnan nem, hát álmodozásaikból vagy az újra és újra végignézett kedvenc filmjeikből. Különféle sanzonok adják az előadás alapját, ami puzzle-szerűen, kisebb epizódokból épülve adja ki az egységes, nagy történetszálat. A Vian-sanzonokon át Marlene Dietrich és Edith Piaf dalait is felhasználva igazi finom, romantikus, kávéházi laza hangulat ölel körül minket. A sanzonok mellett magyar írók és költők munkái is felbukkannak az előadás során: Rejtő Jenő, Karinthy Frigyes, Fejes Endre, Szabó Lőrinc és további izgalmas alkotók írásai ihletik a Mester Dávid által hangszerelt a dalokat, melyeket ő maga vezényel.

Előadják:
Ének: Czigány Judit és Reider Péter
Tánc: Rudisch Boglárka, Sinka Lídia, Vigh Dorottya, Gyugos Dominik, Perjési Patrick, Szabó Áron

Jelmez: Nemes Nóra
Dramaturg: Fabacsovics Lili

Zenei szerkesztő és zongorajáték: Mester Dávid
Klarinét és szaxofon: Kurucz Levente
Hegedű: Kiss-Varga Roberta Izabella
Dob: Standovár Mátyás

Produkciós asszisztens: Birtalan Krisztina
Koreográfus: Nemes Zsófia

Az előadás bemutatója a Nemzeti Táncszínházban, közös programként valósult meg.

Ajánlatunk


Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.

Újabb mérföldkőhöz érkezett a BSW! A telt házas Budapest Park után, 2026. február 13-án beveszik a Budapest Arénát a GANGGAL!

Kövess minket!


További ajánlataink


Recirquel: Walk My World

Millenáris – Nagycsarnok (B épület)

A Walk My World Vergilius eposzát, Aeneas és Dido tragikus szerelmi történetét kelti életre, melyben Trója és Karthágó mitikus hősei…

Wagner: A walkür / BUDAPESTI WAGNER-NAPOK

Müpa, Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

A nibelung gyűrűje tetralógia második estéje a Ring legnépszerűbb darabját tárja a közönség elé.

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!