Emlékszilánkok
SZILÁGYI TIBOR Kossuth- és Jászai Mari-díjas, Érdemes és Kiváló művész önálló estje
SZILÁGYI TIBOR Kossuth- és Jászai Mari-díjas, Érdemes és Kiváló művész önálló estje
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Søndag, 17. Oktober 2021 19:00
"EMLÉKSZILÁNKOK"
önálló est
Ajánlom ezt az előadást:
azoknak, akik ismerik és szeretik…
azoknak, akik ismerik, és nem szeretik…
azoknak, akik azt hiszik, hogy ismerik,
és ezért szeretik, vagy nem szeretik…
de főleg azoknak, akik szeretnék igazán
megismerni, és az előadás megtekintése után
talán rájönnek, hogy félreismerték.
/Heilig Gábor/
Előadja: SZILÁGYI TIBOR Kossuth- és Jászai Mari díjas, Érdemes és Kiváló művész
Közreműködik Heilig Gábor
A 2025/26-os évadban ismét Kecskeméten lesz látható a Beugró színpadi változata!
Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.”
Jonas Kaufmann, a sokoldalú német tenor, a budapesti közönség régi kedvence ezúttal a külföldön legismertebb magyar komponisták népszerű műveiből válogat.
Steigervald Krisztián generációkutató előadásában Cziffra György korszakára összpontosítva, abból kiindulva igyekszik felvázolni a kultúrafogyasztás különböző vetületeit.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.