DAN GORDON: BECÉZŐ SZAVAK
Az emlékezetes regény és film után, az Esőember adaptálójának jóvoltából színpadon is bemutatkozik a komikus helyzetekben bővelkedő történet. Ami mindenekfelett arról szól, hogy sohasem késő az őszinteség.
Az emlékezetes regény és film után, az Esőember adaptálójának jóvoltából színpadon is bemutatkozik a komikus helyzetekben bővelkedő történet. Ami mindenekfelett arról szól, hogy sohasem késő az őszinteség.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2022. März 4. Freitag, 19:00
A Szentendrei Teátrum és az Orlai Produkciós Iroda közös előadása
DAN GORDON: BECÉZŐ SZAVAK
Vannak strapás anyák. Sziporkázóak, szórakoztatóak, de a legrosszabbkor szólnak, tapintatlanok és mindig hibátlanul szúrják be a legbrutálisabb megjegyzést. Ha nem a mi bőrünkre menne, boldogan élveznénk imádnivaló humorukat. Aurora ilyen, pedig mindig a legjobbat akarja. Az egész életét parkolópályára állítja, hogy végre gatyába rázza a lányáét – aki mellesleg férjes asszony, és gyerekei vannak. Mert ő megmondta előre.
Larry McMurtry regénye és a Paramount Pictures Corporation filmprodukciójának James L. Brooks által írt forgatókönyve alapján.
SZEREPLŐK
Hernádi Judit
Péter Kata
Gyabronka József
Horváth Illés
Cseh Judit
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Valère Novarina sodró, abszurd színháza nyelv, test és gondolat örvényében kérdez rá pusztulásra, megújulásra, emberi szabadságunk határaira. Valère Novarina utolsó,…
Janikovszky Éva születésének 100. évfordulóján a 6SZÍN színház előadásával emlékezünk Janikovszky Évára. Játsszák: Sodró Eliza és Martinkovics Máté.
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!