CS.A.J. (CSakAzértisJáték)
Kálloy és Gáspár nem őrült, csak színész. Játszanak csakazértis. Aki be akar pillantani a kulisszák mögé, tarson velünk! Ha mer... Vigyázat! Színészek!
Kálloy és Gáspár nem őrült, csak színész. Játszanak csakazértis. Aki be akar pillantani a kulisszák mögé, tarson velünk! Ha mer... Vigyázat! Színészek!
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2011. november 23. szerda, 19:00
A Shakespeare Összes Rövidítve (S.Ö.R.) előadást 1994 óta játsszák... A Görögök Összes Regéi és Cselekedetei (G.Ö.R.CS) 2000 óta van műsoron... A trilógia 3. darabja, a CSakAzértisJáték, minden eddiginél komolyabb vállalkozásnak ígérkezik... Ezúttal CS.A.J.-ozni készülnek... Lehet, hogy ez lesz az utolsó dobásuk...?
"Kálloy és Gáspár nem őrült,csak színész. Játszanak csakazértis. A konspiratív elmúlás
asszociációját ébresztik ..."
"Kálloy görcsös rángatózó végtagjainak minden rebbenése és elsősorban szuggesztív, erőszakos hallgatása vérbeli jellemszínésszé avatja ..."
"A csordulásig telt est meglepetése kétségtelenül ő, Gáspár András, aki diabolikus intuíciót áraszt magából ..."
"Ha akarnék se tudnék ilyet csinálni ..."
Kishont Ferenc műveinek felhasználásával írta Balázs Ágnes
Rendező: Jean-Pierre Boulanger
A színpadon négy díva, négy csodálatos nő, akik mesterei a humornak és varázslatosan énekelnek…
Szerelem, intrika, bosszú, szenvedély – minden együtt a színpadi műben, ahogy Dumas örökérvényű regényében is. Szomor György dalaival igazi musicalként mutatkozik meg a klasszikus alkotás.
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
Egy estére az MVM Dome-ba költözik az olasz zene aranykora! A legendás San Remo-i Fesztivál csillagainak slágerei idézik meg azt…
A Viktória operett garantált színházi élmény minden generációnak, olyan sztárokkal, mint Dolhai Attila, Haraszti Elvira és Trokán Péter.
Falusi Mariann énekesnő ezúttal két különleges zenei világ, a country és a klezmer találkozására hívja a közönséget.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!