Program


Béke presszó
11

Béke presszó

Vad Fruttik – Likó Marcell – Géczi János - Vándorfi László:
BÉKE PRESSZÓ
- zenés játék -

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2019. január 12. szombat, 19:00


A nevezetes három inotai hűtőtorony tövében ma is áll a Béke Művelődési Ház, melynek nemrég még működő presszójában játszódik a történet. Hősünk, Kisjános a leépülő szocialista nagyipar árnyékában nőtt fel, széthulló családban, érzelmi és gondolati közegben. Másokkal együtt törzsvendég itt. Amerikai filmesek forgatásra készülnek az egykori erőműben, melyhez szükséges az egyik óriástorony felrobbantása. A robbantás megnyitja a negyedik dimenziót, a pokol és a menny kapuit. A múltból, emlékekből, az egykori western filmekből és regényekből rejtélyes figurák érkeznek, öltenek testet. A vadnyugati történetek romantikus izgalma keveredik a vadkelet valóságával, hol megdöbbentő, hol mulatságos helyzeteket teremtve. Az előadásban a népszerű Vad Fruttik együttes dalai a hagyományos elektronikus és új hangszerelésű, élőzenei kísérettel szólalnak meg.

Szereposztás

Kisjános: Szelle Dávid
Ezüst John: Gazdag Tibor
Winnetou: Kékesi Gábor
Jurij Gagarin: Szente Árpád Csaba
Császár, a király: xxx
Claudia: Pap Lívia
Leopold: Koscsisák András
Izabella: Kovács Ágnes Magdolna
Idegen: Krámer György
Szexmashine (klarinét): P. Petőcz András
Koxmashine (cselló): Kovács Gábor
Billentyű (zongora): Győrfi Judit

inotai Vége lények, később démonok:
Csipa: Keresztesi László
Hefti: Molnár Ervin
Tapper: Punk Péter
Nyelves: Kárpáti Barbara
Füles: Egri Zsófia

Továbbá: sirályok, galambok, prérifarkasok, pillangók és egyéb szárnyas lények

Jelmeztervező: Justin Júlia
Játéktér: Vándorfi László
Korrepetitor: Regovics Zsuzsanna
Zenei vezető: Likó Marcell
Hang: Herczeg Róbert
Koreográfus: Krámer György
A rendező munkatársai: Punk Péter, Kárpáti Barbara, Magyar János és Baranyi Csanád
Video-rendezés: Szücs Kitti, Kiss Ákos

Rendező: Vándorfi László

Ajánlatunk


Mi lenne, ha a színész kinyitná a műhely ajtaját, ahol versek előadásán dolgozik?

A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.

Bruscon (Alföldi Róbert), a Nemzet Színésze, kis társulatával vendégjátékra érkezik. Az új és ismeretlen helyen azonban szinte mindennel baja van. És csak pár óra van az előadás kezdéséig.

Kövess minket!


További ajánlataink


A TRÓN Szép

Erkel Színház

Áprilisban ismét az Erkel műsorán A trón! Grandiózus történelmi dráma a Hunyadiak koráról, Ember Márkkal a főszerepben.

Hirdetés

Rigoletto

Magyar Állami Operaház

A hatalmas érdeklődésre való tekintettel 2026. április 16-án egy plusz időpontban is megtekinthető Verdi halhatatlan remekműve, Szinetár Miklós rendezésében.

A hatalmas sikerű dán film alapján készült színdarab nagy beleérzéssel és humorral szembesít bennünket azzal, milyen eufóriával és milyen fájdalmakkal…

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!