Abigél
Az Abigél ifjúsági regényként jelent meg 1970-ben. Népszerűségére jellemző, hogy tévésorozat, hangoskönyv, sőt musical is készült belőle.
Az Abigél ifjúsági regényként jelent meg 1970-ben. Népszerűségére jellemző, hogy tévésorozat, hangoskönyv, sőt musical is készült belőle.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Søndag, 27. Maj 2018 17:00
A második világháború idején játszódó, kalandos lányregénynek induló, romatikus szépségű, katartikus alkotás során a főszereplő, Gina szeszélyes kislányból felelősségteljes felnőtté válik.
Szereplők:
Vitay Georgina DUNAI CSENGE
Vitay tábornok, az apja CSANKÓ ZOLTÁN
Zsuzsanna testvér SZINA KINGA
Kőnig tanár úr POSONYI TAKÁCS LÁSZLÓ
Kalmár Péter, osztályfőnök SÁRKÖZI JÓZSEF
Torma Gedeon, igazgató RUPNIK KÁROLY
Truth Gertrúd, tornatanár MÉZES VIOLETTA
Hajdú tanárnő, énektanár BELLAI ESZTER
Horn Mici, városi előkelőség AGÓCS JUDIT
Kuncz Feri, Gina régi szerelme FEJSZÉS ATTILA
Mimó néni, Vitay tábornok nővére JANISCH ÉVA
Marszell, Gina nevelőnője MOLNÁR JUDIT
Kuncz Ferike PONGRÁCZ BARNABÁS s.h.
Kis Mari KISS TÜNDE
Torma Piroska MENCZEL ANDREA
Bánki Anna SÍK FRIDA
Murai Tünde KISFALUDY ZSÓFIA
Szabó Anna MOLNÁR ÁGNES
Salm Gizella NAGY JOHANNA
Varga Edit BÁNYÓCZKY NÓRA
Közreműködik a Győri Nemzeti Színház énekkara
Díszlettervező BÁTONYI GYÖRGY
Jelmeztervező GYŐRI GABI
Súgó VLASICS RITA
Ügyelő KARÁCSONY ANGÉLA
Rendezőasszisztens MOLNÁR VIRGÍNIA
Rendező FORGÁCS PÉTER
2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja elő vadonatúj koncertműsorát. Az új show nem csupán friss dalokkal és lenyűgöző zongorajátékkal, hanem minden eddiginél látványosabb vizuális világgal, színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel is készül - ezzel garantálva, hogy ez lesz az év egyik legemlékezetesebb zenei eseménye.
Az Én és a kisöcsém című operettből általában csak a címadó dalt szokás ismerni. Pedig ez az édes történet tele van szerelemmel, humorral, szerelemmel, komédiába illő tévedésekkel, szerelemmel, utazással, szerelemmel, egy cseppnyi ármánnyal, szerelemmel, atyai aggodalmakkal, szerelemmel, féltékenységgel, szerelemmel, rengeteg dallal, tánccal, ja, és szerelemmel is!
A Szegedi Szabadtéri Játékok 2026-ban is várja nézőit. A Hősök hajnala történelmi táncmű, A 3 testőr kalandmusical, a Cinefonic filmzenekoncert,…
BÚÉK ERKEL! Legendás dalok és meglepetések december 30-án és 31-én! Légy részese az év legnagyobb tv-s szuperprodukciót idéző koncertshowjának!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.