A veréb
„A múltam nem rendeződik bölcsen körém. Arcok, testek lökdösődnek mondván: „Én, én elsőnek!” Vannak boldog pillanatok, de aztán jön a többi, jóval számosabb. De még bármi megtörténhet velem az utolsó számadás napjáig.” /Édith Piaf/
„A múltam nem rendeződik bölcsen körém. Arcok, testek lökdösődnek mondván: „Én, én elsőnek!” Vannak boldog pillanatok, de aztán jön a többi, jóval számosabb. De még bármi megtörténhet velem az utolsó számadás napjáig.” /Édith Piaf/
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. április 28. hétfő, 19:00
Mi történik akkor, ha a fiatal, élete első nagy fellépésére készülő Edith találkozik az élete végén járó önmagával, Piaffal. Közös múltjukat felidézve együtt jutnak arra a pontra, ahonnan események sora Edithnek még a jövő, Piafnak már a múlt. Hogyan dönt Edith, ha beletekinthet saját jövőjébe? Vajon úgy is ezt a sorsot választja-e? A két nő végül csak együtt juthat el az őszintén kimondott felismerésig:
„Nem, nem bánok semmit sem.”
A kortárs táncos illetve bábszínpadi elemeket felvonultató előadásban élőben hangoznak el Edith Piaf sanzonjai.
„Szeretném tisztázni, ki is voltam, ahogyan az ember csak önmaga tisztázhatja magát. Ki is volt az a Piaf, az az Edith…”
Játszák: Balázs-Valler Kata, Turós-Máté Kinga
Színpadi adaptáció: Edith Piaf: Ma vie valamint Jean Noli: A titok című műve alapján írta:
Balázs-Valler Kata
Báb-díszlet: Balázs-János Balázs
Jelmez: Hermethia Puppets
Korrepetitor: Klesitz-Horváth Kinga
Művészeti tanácsadó: Csadi Zoltán
Rendező: Balázs-Valler Kata
Hogy mennyire különleges helyet foglal el a magyar felsőoktatásban a Zeneakadémia, azt kevés dolog példázza jobban, mint a minden év májusában megrendezett áriavizsga.
Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.
Minden Walk My World normál jegy most csak 12 900 Ft! Ne maradj le egy felejthetetlen élményről! Rajongóknak kötelező!
Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény. A sorozat első bemutatója a…
Eleinte minden világos, ki kinek a kicsodája, ám közbeszól a kémia, meg egy tudálékos szexuálpszichológus..
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!