A Kávéház
A Kávéház
ZENÉS LÉLEKTANI-LATTE EGY FELVONÁSBAN
Læs mere
A Kávéház
ZENÉS LÉLEKTANI-LATTE EGY FELVONÁSBAN
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 10. Februar 2024 19:00
Isten: Vajda Éva
Lucifer: Kriston Milán
Utcazenész: Kacsenyák Gábor
Angyallány: Zamatócky Florianna
Angyalka: Tisza Lajos
Pincérnő: Szilágyi Gabriella
Dáma: Pribéli Tamara
Zongorán közreműködik: Nagy Nándor
Ügyelő-asszisztens: Hadházy Ildikó
A műsort összeállította: Szilágyi Gabriella
A Kávéházat Madách Imre Az ember tragédiája című műve inspirálta.
Történetünk keretét ez adja: Isten útjára indítja Ádámot a Földre, ahol kísérőjévé Lucifer avanzsál, aki persze a saját szemüvegén át próbálja láttatni Ádámmal a világot.
Nem titkolt vágyunk, hogy Lucifer szemüvege éppoly tisztának tetsszen a nézőtér soraiból, mint akár az isteni szemüveg. Hiszen neki is megvan a maga igazsága.
A mi történetünk tehát nem történelmi korszakokon ível át, hanem kifejezetten a ma hús-vér Emberéről szól, a ma hús-vér Emberének.
Mi a Boldogság? Kinek mit jelent a szerelem? Mi az igazi barátság? Hogyan birkózunk meg a veszteséggel? Hogyan menekülünk ki a valóságból, ha az elviselhetetlennek tűnik? Van-e az életnek értelme?
És mit szól mindehhez "Isten"?
Többek között ezekre a kérdésekre keressük a választ zenés interaktív műsorunkban.
Az emberi lélek kavalkádjában egy gitár és egy zongora kísér, ahol az örökzöldektől kezdve, Kispál és a Borzon át egészen a Margaret Island-ig sok színes muzsika lesz hallható.
A Vági Bence művészeti vezető által megálmodott alkotás klasszikus meséket megidéző története szerint Kristály-világ úrnője elvesztette hitét az emberi érzelmekben, ezért befagyasztja a világot, és csillogó, ám jeges falak közé zárkózik
A Garden of Lights a 2025/26-os szezonban ismét egy csodás, kultikus mese varázslatos világába invitálja a látogatókat a budapesti Füvészkertbe. A különleges fény és multimédia-kiállítás idei témája nem más, mint az örök gyerek, Pán Péter története.
Zorán tripla koncertre invitálja közönségét 2026. február 21-én és 22-én a Budapest Kongresszusi Központba. Kiváló zenésztársaival áll színpadra, ahol a legnagyobb slágerek mellett, különleges zenei csemegék is felcsendülnek majd.
2026. január 1-én immár tizennyolcadik alkalommal kerül megrendezésre Mága Zoltán Budapesti Újévi Koncertje, Magyarország és Európa egyik legjelentősebb kulturális eseménye.
Az IGAZÁBÓL KARÁCSONY koncertshow a legszebb ünnepi program az egész családnak! Egy este, ahol az ünnep folytatódik! December 28-án az…
A VALMAR 2025. december 28-án ismét meghódítja a Papp László Budapest Sportarénát!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.