Program


A DOKTOR ÚR

A DOKTOR ÚR

vígjáték 2 részben

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2026. május 9. szombat, 19:00

Kedves Nézőink!  Ezen előadás helyszíne a RaM-Art Színház

Molnár Ferenc
A DOKTOR ÚR
vígjáték 2 részben

Puzsér, a galamblelkű, vajszívű tolvaj már tizennyolcszor ült börtönben, mégis újra és újra megússza a felelősségre vonást. Legfőbb pártfogója Dr. Sárkány ügyvéd, aki praxisának egyik legkülönösebb, mégis legbüszkébb „eseteként” tartja számon védencét, hiszen minden alkalommal sikerül felmentetnie a bíróságon.

Molnár Ferenc fergeteges bohózata Dr. Sárkány lakásában játszódik, ahol a váratlan látogatások, titkolt szerelmek, féltékenység és ügyesen szőtt cselszövések hamar felborítják a gondosan őrzött polgári rendet. A történet remek karakterekkel, sziporkázó párbeszédekkel és félreértések egész sorával mutatja meg, hogyan borít fel mindent Puzsér, a világ talán legszerethetőbb tolvaja.

Tervezett szereposztás:
Doktor Sárkány................................... Csere László Érdemes művész, Jászai Mari-díjas
Sárkányné.......................................... Nagyváradi Erzsébet Jászai Mari-díjas
Bertalan.............................................. Valázsik Péter
Lenke.................................................. Szőke Laura
Marosiné............................................. Hűvösvölgyi Ildikó Kossuth-díjas
Csató, rendőrfogalmazó..................... Nagy Róbert
Puzsér................................................ Kurkó J. Kristóf
Cseresnyés........................................ Szacsvay László Nemzet Színésze címmel kitüntetett, Jászai Mari-díjas, Érdemes és Kiváló művész, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja
1.Rendőr / Igazgató............................ Boros Ádám
2.Rendőr / Földrajztanár..................... Tóth Alex
Szobalány........................................... Talján Violetta

Alkotók
Díszlet, jelmez: Darvasi Ilona
Rendezőasszisztens: Kovács írisz
Rendező: Csiszár Imre Kossuth-díjas, Kiváló és Érdemes művész, Jászai Mari-díjas

Bemutató: 2026. február 28.

Ajánlatunk


Az est emlékezetes élményt ígérő találkozás a bachi életmű egyik legnevezetesebb műcsoportjával és megismerkedés a japán historikus mozgalom élenjáró együttesével.

1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

Jókai Mór legnépszerűbb regénye a legmagasztosabb emberi értékeket méltatja: becsület, hazaszeretet, önfeláldozás.

Kövess minket!


További ajánlataink


Szegedi Szabadtéri Játékok 2026 Szép

Szegedi Szabadtéri Játékok, Dóm tér

Szegedi Szabadtéri: ahol zene és kaland találkozik! Hősök hajnala, A 3 testőr, Cinefonic, Carmen és Wicked hazánk legnagyobb színpadán!t.

Hirdetés

Milyenek a Magyarok? Szép

Budafoki Dohnányi Zenekar - Zeneakadémia, Nagyterem

Hogy milyenek a magyarok? A választ egy fergeteges koncerten adja meg a Budafoki Dohnányi Zenekar! Brahms, Liszt, Csajkovszkij, Mancusi és…

Hirdetés

3+ 90 perc, 1 szünettel Bábtechnika: kesztyűsbáb, pálcás báb

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!