Programm


A csúnya

A csúnya

Marius von Mayenburg, a kortárs német drámairodalom egyik legizgalmasabb alakjának szürreális fekete komédiáját állítja színpadra a Csiky Gergely Színház társulatának tagja, Némedi Árpád. Némedi Árpád 1988 óta színésze a teátrumnak, most első alkalommal vállalta a rendező szerepét.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: 2014. April 26. Samstag, 19:30

Marius von Mayenburg: A csúnya fekete komédia

Ki ne akarna gyönyörű lenni? Vonzó, sikeres és mindenki által csodált? Nade:

Mi van, ha valaki borzasztóan csúnya? És ha irigylésre méltóan szép? Teljesen más az élete, igaz? Pedig belül ugyanaz az ember. Vagy mégsem?

Lette mérnök egy multinacionális cégnél. Elfogadták egy új fejlesztését, amit azonban nem prezentálhat. Egy kollégája utazik helyette. Miért? Mert Lette arca „nem eladható”. Kiderül számára – amit nem tudott –, hogy iszonyú csúnya. Felesége csak a bal szemébe néz. Lette egész élete átértékelődik. Szépnek kell lennie! Eladhatónak! Egy műtét, és máris kész az álomarc. De milyen álmok jönnek ezután? A férfiak vele akarnak üzletelni, a nők minden egyebet akarnak vele. És mindenki úgy akar kinézni, mint ő. Ez pedig nem lehetetlen. Néhány(száz) műtét, és Lette arca megsokasodik. De mi maradt odabent, az arc mögött? Hányan vannak, akik mára Lették, és kik ők? Melyikül az igazi?

A kortárs német dráma egyik legnagyobb tehetsége, Marius von Mayenburg szürreális és szellemes játéka a személyiséggel és a szépségről alkotott álmainkkal. Az eddig színészként ismert Némedi Árpád első rendezése a Stúdióban látható.

Játsszák: Takács Géza m.v., Német Mónika, Gyuricza István, Szvath Tamás

Unser Angebot


Rényi Ádám keserédes, abszurd és meglepő történeteinek hőseit és antihőseit négy színész kelti életre egy sokszínű, sokhangulatú, nevetésben és könnyekben is gazdag, különleges előadásban.

Follow us!


Angebote


JODOKCELLO

Papp László Budapest Sportaréna

Egy est, ahol Coldplay, Einaudi és Bruno Mars dallamai csellón szólalnak meg – látványos show-val, az élmény garantált.

Szállj fel a cirkusz nagy körhintájára, ahol az álmok életre kelnek. Világszámok és fiatal magyar tehetségek várnak Ringlispíl című előadáson.

Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!