Jegyvásárlás
A kortárs magyar irodalom egyik legjelentősebb írójának reprezentatív születésnapi életmű-estje különleges élményt kínál a közönségnek: emlékezetes találkozást Spiró Györggyel, aki a közelmúltban újabb remekművel, a Padmaly című nagyregénnyel jelentkezett.
Április 15-én (szerdán) újabb nyílt próbára hívjuk és várjuk sok szeretettel Nézőinket!
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.
A hagyományos esztétikai keretekből minduntalan kilépő, provokatív művész az elmúlt években Posztpetőfi Sándor néven publikált groteszk, abszurd, ironikus és ellenállhatatlanul szórakoztató verseket, amelyek Szibériai borbély címmel kötetben is megjelentek. Szilágyi Ákos estje – amelyen a költőhöz a Makám nagyszerű gitárosa, Krulik Zoltán csatlakozik – különleges élményt ígér.
Staub Viktória és Georgita Máté Dezső: A hisztis királykisasszony
zenés, interaktív mesedarab, 4-99 éveseknek
Az életmentő játék
Április 28-án különleges irodalmi estére várunk a B32-be:
vendégünk Grecsó Krisztián, aki legújabb verseskötetét, az Ott maradtok egymásnak című könyvet mutatja be.
Innen már csak gurulunk stand up est
A Gláser Jakab Emlékalapítvány kutatási programjának keretében a Teleki 44' történészei, kutatói nagyon idős emberekkel készítettek interjúkat az életükről, olyanokkal, akik 1 vagy több háborút is átéltek. Ez a háttér egészíti ki a történészek, kutatók munkáját, most induló LÉLEKREJTÉLY programjaink során, az Erzsébetvárosi Zsidó Történeti Tár (Csányi utca 5.) állandó kiállításának tereiben.
At the door: Roll the dice and pay what you roll! Snake eyes? You’re in free!
Az érzelmi intelligencia fejlesztése
Dr. Kádár Annamária
pszichológus, tréner, egyetemi oktató előadása
Irodalmi találkozások önmagammal - Juhász Anna (irodalmár) és Rácmolnár Lili (pszichológus) sorozata.
Egy ház a Keleti pályaudvar közelében, amely más, mint a szomszédai. Nefelejcs utca, Csikágó, elrobogó trolik és egyforma utcák, itt működik ma a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény.
Avagy gondolatok az önmagunkkal való törődésről egyedülálló szülőknek
Dr. Tapolyai Emőke
A POKET már nyolcadik éve építi egymásra figyelő közösségét, és terjeszi az irodalmat könnyen forgatható formában. A POKET kedvelői hisznek az elmélyülésben, a minőségi időtöltésben az őszinteségben, és találkoznak az irodalom köré szerveződő közösségi és színházi eseményeken.
Vásárolja meg kedvezményes parkolójegyét a Papp László Sport Aréna P+R parkolójába.
Vidám, zenés időutazás a 80-as évek világába, ahol ismét betupírozhatjuk a hajunkat, elmerülhetünk a sárvári termálkristály habjaiban egy pohár Traubit kortyolgatva, és ismét ovisok, kisdobosok, vagy iskolai discoban lassúzó, szerelmes tinik lehetünk, és válltöméses selyemblúzban slágereket dúdolhatunk világsikerről álmodozva.
Janikovszky Éva születésének 100. évfordulóján a 6szín színház előadásával emlékezünk Janikovszky Évára.
A Sicc Production előadása
Janikovszky Éva 100 emlékév
Nagy zeneszerzők és az ő szerelmi életük: házastársak, szeretők, beteljesült és reménytelen szerelmek, törvényes és törvénytelen gyermekek. És ami mindezt körülveszi és befolyásolja: szülők, testvérek, barátok, riválisok és a korabeli erkölcsi normák.
Sóskút és környéke figyelem! Mivel annyian kértétek, ezúttal hozzátok is érkezünk!
Belépés az épület Liliom utca felőli bejáratán, az esemény kerekesszékkel megközelíthető.
A program során szüneteket tartunk, és a tér szabadon használható — lehet jönni-menni, pihenni, kapcsolódni.
210’
magazinbemutató: slam, performansz, tánc, film, zene, kerekasztal-beszélgetés és workshop
NORVÉGIA
A vikingek, a trollok és a rénszarvasok országa
Előadó: Székely László
egész napos program
csoportos buszutazás: performansz, színház, tánc, képzőművészet
A Közel-Kelet napjainkban
Galgóczi István Kelet-kutató, politológus előadás-sorozata
2026-ban emlékezik meg a világ II. Erzsébet születésének századik évfordulójáról, tisztelegve a brit történelem leghosszabb ideig regnáló uralkodójának emléke előtt. A mindig szórakoztatóan és tartalmasan mesélő László Ferenc jubileumi előadássorozata tavasszal három estén át idézi majd a közönség elé a királynő személyiségét, családi életének és államfői tevékenységének ismert vagy éppenséggel nem is sejtett mozzanatait. Valamint azt, miként kísérte II. Erzsébetet uralkodása során a nyilvánosság és a média szoros figyelme, és ikonikus alakja hogyan vált ennek révén megannyi film, sorozat és könyv témájává.
Ez az előadás kapaszkodót ad mindazoknak, akik szülőként, szakemberként vagy egyszerűen emberként szeretnének tudatosabban és együttérzőbben jelen lenni a nehéz élethelyzetekben.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!