Programm


Maga lesz a férjem
5

Maga lesz a férjem

A szerelem az egyik olyan dolog a világon, amiért az ember szinte bármire képes, néha még afféle őrült tettekre, kisebb-nagyobb füllentésekre is, amelyek aztán elképesztően vicces helyzetekbe tudják hozni a szereplőket. Annyira komplikált érzés, hogy szinte bele lehet bolondulni, sőt, zenés vígjáték gyanánt még énekelhetünk is róla.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: 2021. Juni 19. Samstag, 20:30

Márkus Alfréd - Nóti Károly - Nádasi László - Nemlaha György: Maga lesz a férjem
zenés vígjáték 3 részben
A Karinthy Színház előadása.

"Minél tisztességesebb egy férfi, annál nagyobb gazember!" "A férfiak nagyon óvatosak a lányokkal, a férjes asszonyokkal azonban már más a helyzet, nekik nyugodtan lehet udvarolni." "A szerelem legjobb ellenszere a házasság."
Előadásunkból kiderül, hogy a fenti tézisek igazak-e vagy ha nem, akkor hogyan cáfolják meg azokat két részben sok zenével és humorral fűszerezve.

Nóti Károlyt utoljára a Nyitott ablak c. zenés komédiájával zárta szívébe a Karinthy Színház közönsége. A Maga lesz a férjem egy 1937-ben filmen is bemutatott nagyszerű szerelmi történet, amelyet Márkus Alfréd kiváló zenéi tesznek még izgalmasabbá.

Szereposztás:
Dobokay Gábor.................... Kocsis Dénes
Margit................................... Erdélyi Tímea
Veronika............................... Jenes Kitti
Bobby................................... Miller Zoltán
Szabó................................... Németh Gábor
Szabóné............................... Kocsis Judit
Mimi .................................... Banovits Vivianne
Szilveszter............................ Lázár Balázs
Demeter................................ Pusztaszeri Kornél

Alkotók
Zenei vezető: Fekete Mari
Díszlet – jelmez: Csík György
Koreográfus: Vislóczky Szabolcs
Súgó: Deme Zsófia
Fodrász: Leblanc Ilona
Díszletkivitelezés: Major Attila
Hang: Voronkó Miklós
Fény: Thirteen Kft.
Kellék: Bíró Tamás
Asszisztens: Hűbér Tünde
Rendező: Szabó P. Szilveszter

Az előadás hossza körülbelül: 2 óra 40 perc

Unser Angebot


Egy spanyol kisvárosban eljegyzést tartanak: Mayor Mendoza, a helyi polgármester férjhez adja lányát, Catarinát José Riverához. Az esemény azonban váratlan fordulatot vesz, amikor megérkezik Carmennel az élen egy cirkuszi vándortársulat.

Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Igazi különlegességgel készül a Müpa Valentin-napra: a Bartók Béla Nemzeti Hangversenyteremben eredeti zenéjével szólal meg Charlie Chaplin klasszikusa, a Nagyvárosi fények.

Follow us!


Angebote


A MAGYAR ÉS A KÍNAI NÉGY ÉVSZAK

Zeneakadémia, Nagyterem

Zenetörténeti szenzáció Budapesten: A MAGYAR ÉS A KÍNAI NÉGY ÉVSZAK
A világon először egy koncerten, február 2-án a Zeneakadémián!…

Anne Frank naplója - a Kassai Nemzeti Színház előadása Szép

Nemzeti Színház, Gobbi Hilda Színpad

Egy zsidó család igaz története, amely a második világháború alatt Amszterdamban bujkált, majd röviddel a háború vége előtt a náci…

Ad
Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!