Program


The Happy Prince

The Happy Prince

OSCAR WILDE – ZALÁN TIBOR: A BOLDOG HERCEG – THE HAPPY PRINCE
6 éves kortól, angol nyelven is
Az előadás időtartama: kb. 50 perc.

 more

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Wednesday, January 28 2026 3:00PM

…és az Úr felvitette magához angyalaival a két legfontosabb dolgot a földről: a halott kis fecskét és a megrepedt ólomszívet. A boldog herceg örökre elhagyta talapzatát. Egy beteg kisgyermek meggyógyult, egy drámaíró megírta a drámáját, a gyufaárus kislányt nem verte el az apja. Olyan, mintha karácsony lenne.

"Megható és tiszta kis mese ez, amit mindenféle zavar nélkül nyugodtan bárki végigélhet. A gyerekeknek fontos, és nekünk se árt, ha nem felejtjük, hogyan kell gyereknek lenni."(Színházajánló - Ny.A.)

Our offer


“Mert van a Stradivari és egy átlagos hegedű, A Stradivari Stradivari, a másik meg középszerű! És én hazudhatnék neked tovább, de nem teszem! Te nem középszerű vagy, hanem tehetségtelen.

Recirquel’s new production, Paradisum explores the myth of rebirth following the silence of a destroyed world, where the means of communication is the body, and the only common language is movement. The creatures of this idyllic existence unfold from the ever-changing, swirling natural forces of the ‘fabric of life’ that pulsates around them, so they can reach the anima mundi, the world soul, through scenes of purification, birth, awakening and ritual.

Program: Robert Schumann: Symphony No. 3 in E-flat major, Op. 97 (“Rhenish”) Richard Wagner Die Walküre – Act 3, Scene 3

Follow us!


Suggestions


KOVÁCS KATI - VárkertFeszt Szép

Várkert Bazár, Rendezvényterem

Kovács Kati, a magyar könnyűzene egyik legnagyobb ikonja. Júniusban a VárkertFeszten az országos turnéja nyitóállomásaként csendülnek fel feledhetetlen dalai.

Ad

Scene Queen (US), special guest: The Hara (UK)

Dürer Kert

Az amerikai alternatív színtér egyik legizgalmasabb új hangja, Scene Queen végre Budapestre érkezik. Előzenekara a manchesteri alternatív rock trió, a…

Pörgős vígjáték, ami egy percre sem engedi elkalandozni a nézőt.

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.