Tamás Gábor: „A múltam elkísér...” - lemezbemutató koncert
Az erdélyi születésű, Svédországban élő népszerű énekes-zeneszerző ismét az Uránia színpadán.
Az erdélyi születésű, Svédországban élő népszerű énekes-zeneszerző ismét az Uránia színpadán.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2022. Mai 8. Sonntag, 17:00
TAMÁS GÁBOR: "A MÚLTAM ELKÍSÉR..." - LEMEZBEMUTATÓ KONCERT
Újra itthon!
Az erdélyi születésű, Svédországban élő népszerű énekes-zeneszerző új lemezei bemutató koncertjeinek immár 18. éve ad otthont az Uránia Nemzeti Filmszinház!
Így lesz ez most is, május 8-án, vasárnap 17 órától.
A koncerten az új dalok mellett természetesen felhangzanak az énekes olyan - jól ismert - slágerei is mint az Ó, Erdély, szép hazám, a Gyere velem a Hargitára vagy az Utcazenész!
A művész úr kérésére a jegyek árán nem emelünk, a 2018-as árakon lehet hozzájutni az Uránia pénztárában illetve honlapján online.
Szeretettel várjuk Önöket!
Rendező: Tamás Gábor
Közreműködik: a Gríz zenekar
Vokál: Nagy Lili, Járási Nóra
Nagyszerű hír az Edda Művek rajongóinak, mivel a legendás zenekar 2026. március 7-én visszatér a Papp László Budapest Sportarénába.
Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.
Történet napjaink fiataljainak szerelmi botladozásairól, bölcs emberismerettel, sziporkázó humorral és még több szeretettel.
Az álmok életre kelnek az Erkel színpadán! Ajándékozz karácsonyra élményt az Álomutazó mesés kalandjával az egész családnak! Jegyek kaphatók!
Mi a gasztronómia: művészet vagy üzlet? Mi a fontosabb: a tökéletesség, vagy a nagy forgalom? Egy zseniális séf és egy…
Jönnek a sznob fésűkagylójukkal, egyenek inkább császárhúst!
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!