
Szente Vajk: Legénybúcsú - Bohózat két részben - Játékszín előadása
Szente Vajk íróként a műfaj paródiájának szintjére emeli a vígjátékot.
Szente Vajk íróként a műfaj paródiájának szintjére emeli a vígjátékot.
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. június 25. szombat, 20:30
Szente Vajk: Legénybúcsú
bohózat 2 részben
a Játékszín előadása
Egy szállodai szoba a helyszín, ahol 2 jóbarát, 2 fiatal háziorvos fergeteges legénybúcsúra készül. Alex a hűséges cimbora gondosan felkészül Simon esküvője előtti utolsó kiruccanására, ám hiába az alapos tervezés, a dolgok mégsem úgy alakulnak, ahogy szeretnék. Rémes csapda tud lenni egy szállodai lakosztály, senki sem az, mint elsőre gondolni lehet róla, és minden egyre jobban összegabalyodik.
Helyfoglalás érkezési sorrendben
Esőnap: június 26. vasárnap 20:30 óra
„Egy mindenkiért – mindenki egyért!” - ki ne ismerné Athos, Porthos, Aramis és az ifjú D’Artagnan történetét? A muskétások kalandjai azonban most vadonatúj feldolgozásban ragadják magukkal a közönséget a Szegedi Szabadtéri Játékok következő, saját produkciójában.
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Kizökkent az idő…, ahogy Shakespeare-nél szokott. De, míg Hamlet azzal a bizonyossággal lép a színpadra, hogy általa még helyretolható – Lear az első pillanatban elveszti a csatát.
A 3 testőr, Rebecca, Ezeregy éjszaka, A cigánybáró: magával ragadó, grandiózus zenés előadások sora kápráztatja el a Szegedi Szabadtéri Játékokon!
Egy minden érzékszervre ható, monumentális attrakció, melyhez hasonló eddig csak New Yorkban, Sanghajban, Londonban volt látható. Lépj be a történetbe!
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!