Stand -apók Bajor Imre
„ÉN, A GYULA... BAJOR IMRE”
„ÉN, A GYULA... BAJOR IMRE”
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Wednesday, November 28 2012 7:00PM
„Eredetileg hárman léptünk volna fel. ...Én, a Gyula, meg az Ottó, a Tóth Ottó. Ismerve a mai viszonyokat, maradtam én, az örök hipochonder, aki mesél kórházról, a barátairól, énekelget egy kicsit, és élete végéig keresi a kultúrházat. Találkozzunk! ...Én ott leszek! Csóközön: Bajor Imre”
Bajor Imre, mindenki „Oli ura” stand-upol. Egy órán keresztül
nevetteti a nagyérdeműt, ahogy szeretjük. A közönség is részese lesz
ennek az interaktív előadásnak, ahol megvitatja, előadja, elénekli a
nagy kérdéseket...
A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.
The Hungarian State Folk Ensemble's nativity programme counts down to the night of the birth of Jesus, with scenes that are sometimes comic and other times heart-warming.
A Fesztiválkatlan bejárata előtt található. A VIP Parkolójegy ára egy járműre érvényes, amely a Nagyszínpadi események napján vehető igénybe.
A katalán szerző világsikerű komédiája számos filmfeldolgozás után először szerepel magyar színpadon.
A Broadway történetének egyik legsikeresebb darabja idén nyáron a Szegedi Szabadtéri Színpadon mutatkozik be, Szente Vajk rendezésében az Erkel produkciójában.
A Viktória operett garantált színházi élmény minden generációnak, olyan sztárokkal, mint Dolhai Attila, Haraszti Elvira és Trokán Péter.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.